O’donnell: نوتردام تا به حال هیچ بیشتر افسون خوش شانس تر از Regis Philbin

مشخص شده در برابر یک کلمنت اکتبر آسمان وجود دارد بدون نیاز به هر گونه بیشتر آب در فشار جعبه در نوتردام ورزشگاه.

حتی ناگهانی ظاهر توسط Regis Philbin.

                                                                                                                                                                                                                       

در حدود 90 دقیقه شماره 1 رتبه پیت کارول Reggie Bush و USC خواهد بود تخمگذار 14½ امتیاز در برابر Charmin’ چارلی Weis و تازه بدوران رسیده باند Ty Willingham holdovers.

حتی با استانداردهای پاییز در South Bend, صدای ترق و تروق بود که در هوا.

به خوبی تاسیس شایعه شد که حداقل یک عضو چهارم و مستغلات تا به حال 10 بزرگ در بردی Quinn, تامی Zbikowski و ‘آمپول به عنوان ایرلندی خواب و در عین حال یکی دیگر از رویای غیر ممکن است.

(تعداد واقعی بود $10,400 — $9,900 به پیروزی $9K در نوتردام و یکی دیگر از $500 در هزینه های سفر برای اعتماد برادر را به “یو یو” به لاس وگاس شب قبل از.)

رسانه های آسیاب.

ناگهان Philbin صدای ماند ردیف جلو:

“در اینجا آنها هستند! نهایی تصویر سازان! افرادی که در حال رفتن به ارسال داستان های خود را امشب در مورد تاریخی دیگر ایرلندی پیروزی یک بازی است که قرار دادن نام چارلی Weis سمت راست وجود دارد با Rockne و Leahy, Parseghian و Holtz!”

                                                                                                                                                                                                                       

Philbin بود خیلی نزدیک است.

تنها غیر ممکن است بسته دنباله ای از جمله یک معجزه تنبلی و سنگینی حرکت کردن توسط مت Leinart به Dwayne جارت در یک چهارم-و-9 و تعیین کننده “بوش فشار” را فعال کنید کارول و شرکت. به skulk با 34-31 برنده شوید.

Philbin بود فقط بازدید از مطبوعات جعبه. او بود احاطه شده توسط یک cenacolo از کشیش دوستان و skywriting بوستر در مسیر به هر کجا که اکثر طلایی Domers را وادار به نشستن برای یک سبز خیرگی مانند آن.

او این هفته در سن 88. او به فروش می رسد likableness و به عنوان ادی کانتور چندی پیش گفت: “Likability است که 90 درصد از این بازی است.”

عشق خود را برای ND در تمام ابعاد آن بود یک چیز برای همیشه لطفا برای. که شور و زمانی شروع شد که پدرش در بازگشت از جنگ جهانی دوم پس از خدمت در نیروی دریایی با گوزن شمالی Krause, شیکاگو-تربیت ستاره در فینال استخدام کلاس Rockne.

“در شب Krause خواهد مهمانی دیگر افسران با داستان در مورد Rockne و جورج شهرستان و چهار سواران” Philbin گفت: رسانه ها. “پدر من بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و تصور او مرا تحت تاثیر قرار داد.”

                                                                                                                                                                                                                       

Philbin فارغ التحصیل از ND در سال 1953. این بدان معنی است که او برای گرفتن پنجم از شش فصل شکست نخورده توسط فرانک Leahy — 10-0 در سال 1949.

او reveled در وضعیت خود را به عنوان “نوتردام شماره 1 فن.”

پیش بینی او که در ماه اکتبر بعد از ظهر بود بسیار نزدیک است.

و حتی بیشتر انجام اگر شما تا به حال ایرلندی با 14½.

خیابان-BEATIN’: جرمی “گبی” Colliton و Blackhawks تنها +140 ‘سگ برای پیشبرد از خود دور اول سری تاج خروس در مقابل میزبان ادمونتون; 66-1 را به نفع خود استنلی C. Bubbler (بازی یک شنبه ساعت 2 بعد از ظهر; NBC-5 هستم-720). بازنده به صرف یک اوت روز هفته در مدیسین هت. …

مایک مولیگان و دیوید Haugh هرگز اشتباه پن و تلر. اما پایدار بیحالی و یخ-capade شور و شوق خود را صبح رانندگی نشان می دهد در WSCR-AM (670) به مراتب بیش از حد نماینده از کل مرگ کاذب پوشاند محلی Entercom خانه monotonia. …

الکس Trebek زندگینامه “پاسخ …” (Simon & Schuster, $26) تا حد زیادی از فصل حتی کوتاه تر از یک templated جیمز پترسون رمان. (Trebek بازی اول بسکتبال بسیار ضعیف دانشگاه اتاوا تیم حتی 36 سال بعد سخت هسته ای “خطر!” classicists هنوز هم مورد قبول او به عنوان یک جانشین شایسته برای هنر فلمینگ.) …

کمتر از دو هفته به “Apee را دره مرگ 2020” در آرلینگتون پارک, مسابقات کارکنان تلاش یکشنبه برای پر کردن چهار کارت. خشنترین بخشی از این گزارش این است که این واقعیت فرانک Calabrese درخشان pedigreed بزرگ خواب بود هدفمند برای خود محلی اولین در یک چمن کمک هزینه. …

در یک تغییر شدید از محل شیکاگو تریبون تضعیف متبحر تئاتر منتقد کریس جونز را در بخش ورزش به صورت یک در dystopian جنبه های آن مقوا cutouts در غرفه در بازی MLB. (جونز فوق العاده است و مقاله نویس; هیچ چیز هوشمندانه در مورد کسانی که cutouts مگر اینکه برخی از تیم بدست می آورد حقوق به جلد آلبوم از گروهبان. pepper’s Lonely Hearts Club Band.) …

Cheryl Raye-Stout سپاسگزاری شده است و در بهبود پس از ترسناک تصادف در راه خانه خود را از زمینه انوری. این WBEZ-FM (91.5) بی باک بود T-استخوان توسط یک پریشان پلیس کمتر از هفت بلوک از شمال غربی حومه جلوی خانه. (کامی شهردار جیم motogp reddit خاصی به نظارت پس.) …

و وفادار خواننده اسکات تامسون-در ناگهانی Comcast اولین توله خیمه شبکه: “من شده اند این در مورد هر چیزی پس از ایجاد کرد خدمه حذف بقایای طوفان از پارک وی.”

• جیم اودانل در ورزش و رسانه ها ستون به نظر می رسد روز شنبه و یکشنبه. او را در رسیدن به jimodonnelldh@yahoo.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر