مقامات: Glenview را Flick pool بسته باقی می ماند از طریق پنج شنبه

Glenview, پارک منطقه تلنگر مرکز آبزی بسته به طور موقت پنج شنبه پس از دو نجات غریق تشخیص داده شد با COVID-19, مقامات گفت.

تسهیلات بسته باقی می ماند از طریق پنج شنبه, جولای 13 و بسته شدن می تواند تمدید شود, با توجه به یک پارک منطقه انتشار اخبار. عمیق تمیز کردن و ضد عفونی از تسهیلات تکمیل شد در روز جمعه و وجود خواهد داشت و به روز رسانی در مورد تعطیلی روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

پارک منطقه و مقامات می گویند که بر اساس اطلاعات آنها را مرور آنها باور نمی عجالتا تا به حال تماس نزدیک با مردم به عنوان تعریف شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل. هر دو نجات غریق گزارش تماس داشتن با کسی که خارج از محل کار که تا به حال مثبت COVID-19 آزمون, انتشار گفت.

پارک منطقه شناسایی چند از کارکنان بود که تماس نزدیک با دو نفر از کارکنان قبل از آنها به نمایش گذاشته هر گونه علائم با توجه به انتشار اخبار شب جمعه است. همه آنها خواسته شده است به خود قرنطینه برای حداقل دو هفته از تاریخ قرار گرفتن در معرض.

از فراوانی احتیاط بسیاری از کارکنان که آیا تماس نزدیک بدست آزمون. پارک منطقه سیاست نیاز به هر عضو هیات تست شده برای این ویروس به ماندن خانه از محل کار تا زمانی که یک نتیجه منفی تایید شده است. بسیاری از کارکنان نتایج آزمون انتظار پس آبزی مرکز بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که نتایج در و پارک های منطقه می تواند اطمینان حاصل شود کافی نیروی انسانی سطح.

اولین نجات غریق مشغول به کار 5:30 تا 10:30 صبح ژوئیه 1 و 3:30 تا 7:45 p. m. 6 ژوئیه و صرف اکثریت از تغییرات در نجات غریق صندلی. دوم نجات غریق مشغول به کار در 30 ژوئن و ژوئیه 7 در طول خدمت در شیفت در حالی که استخر بود که به روی عموم بسته شده. با توجه به محرمانه بودن قوانین پارک منطقه نیست علنا شناسایی کارکنان.

پارک منطقه گفت: این کار با سی دی و ایلینوی وزارت بهداشت برای راهنمایی.

در اوایل این هفته, ویسکی رودخانه Bar & Grill در Glenview ارسال شده در Facebook که یک مشتری وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 جولای 6 و گذشته به حال شده است در نوار جولای 2. با توجه به پست همه کارکنان مشغول به کار ژوئیه 2 تست شد و برای این ویروس; آن را نیز مشخص شده احتیاطی ویسکی رودخانه گرفتن است برای جلوگیری از هر گونه گسترش ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de