مقامات موضوع کیفیت هوا در مشاوره پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس (CBSLA) — جنوب کالیفرنیا تنظیم کننده صادر کرده اند کیفیت هوا مشورتی برای لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو پیش از چهارم جولای تعطیلات.

“آتش بازی شناخته شده به منتشر می کنند سطح بالایی از ذرات به عنوان به خوبی به عنوان فلز آلاینده های هوا همه از آن می تواند منجر به اثرات منفی سلامت,” سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه گفت: در آن مشاوره. “در واقع چهارم جولای تعطیلات است که به طور معمول در میان بدترین روز سال به صورت ذرات ریز در سواحل جنوبی هوا حوضه.”

با توجه به مشاوره در اثر شنبه و یکشنبه هوا شاخص کیفیت می تواند بسیار ناسالم رده و یا بالاتر به دلیل آتش بازی مجموعه ای برای روز استقلال.

“شخصی قرار گرفتن در معرض به ‘حیاط خلوت’ آتش بازی می تواند محلی ایجاد ذرات ریز و افزایش بیشتر چقدر آلودگی هوا یک فرد تنفس” مشورتی گفت. “تنفس ذرات ریز می تواند منجر به طیف گسترده ای از بیماریهای قلبی عروقی و تنفسی اثرات بهداشتی.”

مشورتی گفت: کسانی که با قلب و یا ریه بیماری افراد مسن و کودکان بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض جانبی و باید با در نظر گرفتن کاهش و یا اجتناب از هوای آزاد, فعالیت فیزیکی است.

Al آتش بازی که منفجر شلیک به هوا و یا حرکت در امتداد زمین های غیر قانونی به داشتن هر نقطه در دولت است. و هر چند برخی از کالیفرنیای جنوبی شهرداری اجازه استفاده از اصطلاح امن و سالم از آتش بازی و مقامات اشاره شده است وجود دارد موجی از غیر قانونی اتش استفاده منجر به تعطیلات.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de