مقامات را بازداشت در نزدیک به 25 سال از سریال متجاوز مورد سرد در کنار رودخانه شهرستان

ریورساید (CBSLA) — یک مرد دستگیر شد و متهم در شش تجاوزات جنسی قدمت آن به سال 1996 در کنار رودخانه شهرستان توجه کنند.

50 ساله دارین ادوارد کوک دستگیر شد مه 26 در پرسکات آریزونا که در آن او زندگی کرده بود.

کوک بود تحویل به کالیفرنیا و رزرو به رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید در روز یکشنبه که در آن او است که برگزار می شود در $3 میلیون وثیقه.

او متهم به ارتکاب جرایم جنسی بین سال های 1996 و 1998 در کنار رودخانه و 2007 در تاج شامل شش قربانیان شناخته شده. مقامات بر این باورند وجود دارد می تواند بیشتر قربانیان که هنوز به جلو آمده است.

“این بسیار خشونت آمیز و ضرب و جرح و” Riverside County District Attorney مایک Hestrin گفت. “قربانیان رنج می برد. این فوق العاده وحشتناک حوادث و برای برخی از آنها زندگی خود را هرگز همان خواهد بود.”

کوک التماس کرد گناه نیست در روز چهارشنبه به اتهامات عنوان شده علیه او را که شامل شش فقره زنای به عنف چهار فقره مجبور دهان جماع سه فقره حمله به قصد ارتکاب تجاوز به عنف و دو فقره آدم ربایی به ارتکاب تجاوز به عنف و یک تعداد از غیر قانونی جراحت بدنی با استفاده جنسی با, همه فن حریف جمله افزایش اتهامات از جمله هدف قرار دادن چندین قربانیان جنایات جنسی.

“این مرد وحشت در جامعه است. قربانیان وحشت,” Hestrin گفت. “آن را برخی از کار پلیسی است که رهبری ما را به این نقطه است.”

مقامات قادر به پیدا کردن یک ارتباط بین این موارد و شناسایی کوک به عنوان یک مظنون با استفاده از دولت DNA پایگاه داده که در آن مواد ژنتیکی از هر حمله شد ذخیره می شود.

دادستان منطقه تشکر کرد که کار مشترک بین ریورساید و تاج کارآگاهان اف بی آی و برخی از در حال حاضر بازنشسته و افسران که مشغول به کار در این مورد در 90s برای کمک به بازداشت.

کوک وضعیت شنوایی است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 31 در رودخانه سالن عدالت است.

هر کسی با اطلاعات در مورد موارد خواسته است برای تماس با تاج و رودخانه ادارات پلیس.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net