مقامات آماده برای جمعیت ساحل بزرگ جلوتر از تعطیلات آخر هفته روز کارگر، انتظار می رود موج گرما، COVID-19 نگرانی

HERMOSA ساحل (CBSLA) — مقامات شهرستان لس آنجلس می گویند آنها در حال افزایش کارکنان در آماده سازی برای جمعیت بزرگ انتظار می رود در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

در مالیبو بیش از دو برابر میزان گشت زنی مقامات وجود دارد. برای مناطق دیگر، مانند ساحل هرموسا، برخی از مقامات شده اند راه رفتن در اطراف یادآوری بازدید کنندگان به پوشیدن پوشش صورت خود را.

کارشناسان بهداشتی می گویند نگرانی های همه گیر در حال انجام و گرمای تنظیم رکورد خطرات متعددی را برای افرادی که می خواهند این آخر هفته به ساحل سر بزنند، به همراه دارد.

مقامات محلی و ملی با آمریکایی ها موعظه به بسته بندی سواحل به عنوان بسیاری از در چهارم ژوئیه و تعطیلات آخر هفته روز یادبود، منجر به سنبله در موارد کروناویروس.

“شما نمی خواهید برای دیدن تکرار موج ما در تعطیلات آخر هفته دیده می شود… یکی دیگر از موج ما باید به نوبه خود در اطراف دوباره، گفت: دکتر آنتونی Fauci از موسسه ملی بهداشت.

موج گرمای ورودی می تواند دماهایی داشته باشد که ۱۰۰ درجه می گذرند و در سال های گذشته از هنجار می شکنند.

دکتر جنیفر مارلون، دانشمند آب و هوای دانشگاه ییل می گوید: «اگر به نظر می رسد بدتر می شود، به این دلیل است که هست.»

مارلون و دیگر کارشناسان می گویند به نظر می رسد تغییرات آب و هوایی با آلودگی هوا ناشی از سوزاندن سوخت های فسیلی همخوانی دارد و حتی افزایش آتش یا طوفان ها نیز می تواند تاثیر داشته باشد.

مارلون می گوید: «به نظر می رسد طوفان ها افراد بیشتری را تحت تاثیر قرار می دهند و باران های بیشتری را می بارند بنابراین بسیاری از رویدادهای شدید آب و هوایی خالص در حال آمدن هستند.» “بسیاری از آمریکایی ها شروع به فکر کردن در مورد تغییرات آب و هوایی می کنند و بیشتر نگران آن می شوند.”

برای افرادی که به ساحل مراجعه می کنند، مسئولان می گویند همه بازدیدکنندگان باید دوری فیزیکی را حفظ کنند و صورت پوش بپوشند مگر اینکه در آب یا تنها باشد.

هرموسا افسران اجرای ساحل خواهد شد در ساحل در طول تعطیلات آخر هفته برای نظارت بر انطباق ایمنی کروناویروس باشد. جریمه برای پیروی ن کردن از دستورالعمل ها از ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر