اوکلند (CBS SF) — 10 هکتار سایت در بندر اوکلند در حال آماده شدن و امن برای پیش بینی ورود قرنطینه بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی و تخلیه مسافران پیش بینی شده برای شروع روز شنبه را دو تا سه روز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه با شهر و مقامات دولتی.

مقامات روز جمعه گفت که 46 سوار کشتی شد آزمایش ویروس و 21 مثبت بودند — 19 از آنها خدمه.

زمان دقیق ورود به کشتی است که هنوز به تعیین خواهد شد و کار تدارکات شامل “عظیم پیچیدگی” از جمله زمان بندی مطلوب برای شرایط جزر و مد برای انطباق عظیم کشتی.

کشتی در حال حاضر 10 تا 12 مایل دریایی که به معنای حدود 2-1/2-ساعت سفر “هنگامی که ما چراغ سبز برای آمدن به بندر” Newsom گفت.

شهردار لیبی Schaaf در 8 مارس در کنفرانس خبری در اوکلند

شهردار اوکلند لیبی Schaff گفت: این شهرستان دارای “دریافت برخی بسیار قوی اطمینان داد که آنها را به استخدام بهترین انزوا شیوه های شناخته شده” در تخلیه و حمل و نقل مسافر و که هیچ کس از کشتی خواهد بود قرنطینه یا منتشر شده به جامعه است.

او گفت که ارائه استفاده از پورت “است که کار درست را انجام دهد.”

یک تیم برنامه ریزی شده است به هیئت مدیره کشتی در 3 p. m. روز شنبه به صورت “انجام تریاژ” برای تعیین حاد یا علامتی موارد است.

با مسئولین وزارت دفاع امریکا گفت که مسافران خواهد بود پزشکی به نمایش در بندر بر docking.

وجود دارد بیش از 2400 مسافر و 1100 خدمه در کشتی. این 946 مسافر از کالیفرنیا خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد.

ساکنان کشورهای دیگر خواهد شد به احتمال زیاد تکمیل اجباری قرنطینه در هر دو پایگاه مشترک, سن آنتونیو, Lackland در تگزاس و یا در Dobbins پایگاه هوایی رزرو در گرجستان است.

در یکشنبه شب گارد ساحلی و حمل و نقل هفت, بهداشت و خدمات انسانی کارکنان به شاهزاده بزرگ و همچنین پزشکی تخلیه مسافر با یک وضعیت پزشکی مربوط به COVID-19. که مسافر دوم به تخلیه شود با توجه به یکی دیگر از موضوع پزشکی.

Dr. John T. Redd مرکز کنترل بیماری ها در 8 مارس در کنفرانس خبری در اوکلند

هنگامی که مسافران حذف شده اند این کشتی و خدمه آن را قرنطینه می شود و در خارج از خلیج Newsom گفت.

Newsom گفت: مقامات “عمیقا همدلانه به کسانی که رشته ما ساحل” و از آنها خواست تا “فقط صبور باشید که ما آماده سایت.”

مقامات گفت: Alameda و سان فرانسیسکو گرفت و قبل از اوکلند پورت انتخاب شد به اسکله کشتی. سابق امکانات نظامی در المدا باید silting نگرانی برای یک گوسفند با یک پیش نویس در حالی که سان فرانسیسکو امکانات جدا شده است.

دکتر مارک Ghaly, منشی, کالیفرنیا HHS در 8 مارس در کنفرانس خبری در اوکلند

بندر اوکلند به اندازه کافی جدا شده است و به مناسب نزدیکی به یک مربی خصوصی برای مصرف خارجی مسافران بازگشت به کشورهای خود در پروازهای چارتر.

در میان خدمه و مسافران هستند مردم از 54 کشور مختلف Newsom گفت.

Newsom ستایش Schaff و شهر به صورت پله تا در زمان نیاز.

“آن را مورد نیاز نمی,” او گفت:, اما اوکلند “درست به همکاری با ما در ایمان خوب است” در حالی که خواستار پاسخگویی برای عملیات پیچیده ،

مقامات در پاسخ به سوال خبرنگار Re: کالیفرنیا Coronavirus پاسخ در اوکلند

کپی رایت © 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود. Bay شهرستان خبر کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im