نیویورک-با شیوع ویروسی در حال گسترش به کشورهای بیشتر قیمت نفت کاهش یافته است و شتاب به عنوان تقاضای جهانی ضعیف و حتی بیشتر.

که فرستاده است سهام غلت برای غول های نفتی مانند شورون و اکسون در حالی که کوچکتر تولید با معطل ماندن سکوهای ادامه تعدیل.

                                                                                                                                                                                                                       

صدها مورد جدید از این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری اعلام شده است در روزهای اخیر در خارج از چین است. فهرست کشورهای لمس توسط بیماری صعود به حدود 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است. بیش از 85000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری با مرگ و میر شکوه از 2900.

صنعت نفت تحلیلگران بیم آن دارند که آنچه آنها فکر یک موجود اختلال ممکن است به جای منجر به محدودیت های مسافرتی و حتی کمتر روغن مصرف می شود.

‘œThat بود ترس تمام طول که این ویروس را نمی توان موجود در چین’� گفت: Claudio Galimberti سر از تقاضا پالایش و کشاورزی در S&P جهانی Platts. ‘œThere هستند در تمام شهرستانها و در برخی موارد مناطق هستند که در یک مستند. هنگامی که شما شروع به یک مستند مردم کار از خانه تا کارخانه تعطیل, مردم, سفر نیست. تاثیر نفت بسیار بد است.’�

قیمت نفت به طور چشمگیری کاهش یافت و در اواسط ماه فوریه اما تا به حال شده است به طور پیوسته بالا رفتن عقب که تعداد موارد جدید ابتلا به این ویروس در چین کاهش یافته است. در هفته گذشته اما گزارش ها از گسترش ویروس زدم قیمت پایین. معیار برای آمریکا نفت خام کاهش یافت و از 16 درصد در طول هفته اقامت جمعه در $44.76 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافته است و 14 درصد برای این هفته به پایین ترین سطح از ژوئیه سال 2017, بستن جمعه در $50.52 در هر بشکه رسید.

در ضمن سهام اکسون موبیل سقوط به $49.82 در روز پنج شنبه به 15 سال اخیر و قبل از بازگشت بیش از 3 درصد در روز جمعه. شورون شرکت سهام خود را ضربه پایین ترین سطح در نزدیک به چهار سال در روز جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

فایننشال تایمز گزارش داد که عربستان سعودی این است که فشار برای کاهش تولید نفت خود برای کمک به ایجاد ثبات در قیمت ها در مواجهه با کاهش تقاضا. این روزنامه با استناد به افراد آشنا با این مذاکرات گفت: عربستان سعودی پیشنهاد به تحمل بیشترین فشار از یک تقلیل از 1 میلیون بشکه در روز است اما روسیه و دیگر تولیدکنندگان به آنها بپیوندید. نمایندگان اوپک و متحدان مانند روسیه برنامه ای برای دیدار هفته آینده.

اگر تقاضا برای نفت و قیمت هر بشکه همچنان به سقوط که ممکن است در نتیجه کاهش قیمت بنزین – یک پتانسیل روشن جانبی برای مصرف کنندگان که حدود 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

قیمت بنزین بوده است نوسان در هفته های اخیر اما هیچ چیز قابل توجهی که می توان به کروناویروس گفت: Jeanette Casselano مدیر روابط عمومی در AAA. قیمت تمایل به افزایش برای رانندگی تابستان فصل اما اثرات coronavirus در قیمت نفت می تواند به کاهش است.

کاهش قیمت ها در پمپ, اما لزوما خوب برای اقتصاد ایالات متحده به طور کلی. زمانی که قیمت انرژی سقوط شرکت های انرژی تمایل به کاهش در سرمایه گذاری و شغل. یک سقوط آزاد قیمت بنزین منجر به کاهش شدید در ایالات متحده کسب و کار سرمایه گذاری در سال 2016 به عنوان مثال — یک دلیل اقتصادی کشور رشد کند و به 1.6% که در آن سال از 2.9 درصد در سال 2015 است.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که کروناویروس اولین آمار اداره اطلاعات انرژی پیش بینی کرد تقاضای جهانی نفت خواهد سقوط به 100.3 میلیون بشکه در روز در سه ماهه اول سال 2020 در مورد 900,000 بشکه یا 1% از آنچه که برآورد شده در ماه ژانویه است. آژانس گفت که انتظار دارد تقاضای جهانی نفت افزایش 1 میلیون بشکه در روز در سال 2020 است که پایین تر از رشد آن در پیش بینی ماه گذشته از 1.3 میلیون بشکه در روز این سال است.

تعداد کسانی که آزاد شدند در اواسط ماه فوریه قبل از تعداد موارد گزارش شده در خارج از چین شروع به افزایش به طور قابل توجهی پس از تحلیلگران انتظار برآورد به بدتر.

روز دوشنبه نشستند سر از کالاها استراتژی وارن پترسون گفت که او انتظار دارد محدودیت های مسافرتی و کارخانه خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس به اصلاح از 400 ، 000 بشکه در روز از مصرف جهانی رشد که می تواند این صنعت را به پایین ترین سطح مصرف در یک دهه.

مالی وضعیت رو به وخامت صنعت نفت قبل از coronavirus رسید. تقاضا برای نفت بود سرکوب مداوم توسط تجارت تنش با چین نگرانی ها در مورد تغییرات آب و هوایی رو به رشد پذیرش از منابع انرژی تجدید پذیر و به طور پیوسته بهبود بهره وری انرژی.

در ایالات متحده بسیاری از تولید کنندگان نفت و گاز شد و در حال حاضر تلاش تحت فشار مالی از قیمت های پایین ایجاد می شود در بخشی از عرضه بیش از حد به عنوان شرکت های نمیفهمد چگونه برای تولید نفت و گاز ارزان تر از همیشه قبل از. در پنج سال گذشته 208 تولید کنندگان نفت را برای ورشکستگی زمینه حفاظت پس از racking تا حدود 121.7 میلیارد بدهی با توجه به قانون شرکت Haynes و بون.

این گونه به خصوص صدمه دیده کوچکتر تولید است که با تکیه بدهی و انتظار می رود از قیمت های بالاتر به بازپرداخت وام خود را.

‘œThe ضعف در قیمت کالا رانده است بسیاری از شرکت ها به نقطه ای که آنها نمی تواند تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی خود را و یا وام دهندگان خود را از دست داده اند صبر و شکیبایی با دراز مدت رکود در صنعت انرژی,’� گفت: Charles بکهام یک شریک در Haynes و بون.

در تگزاس تعداد سکوهای فعال کاهش یافت و از 553 در اکتبر 2018 به 398 در ژانویه سال 2020 است. در حدود همان زمان صنعت نفت در تگزاس ریختن حدود 14000 شغل گفت: Karr Ingham, معاون اجرایی رئیس جمهور در تگزاس داد از تولید کنندگان انرژی است که در مورد 2,600 اعضای.

‘œThey در حال حفاری چاه کمتر آنها معطل ماندن سکوهای پارکینگ و آنها را در جایی تا زمانی که آنها به آن نیاز دارید دوباره” Ingham گفت.

آن را سخت بدانید که چه مدت شیوع ادامه خواهد داد و چقدر عمیق این صنعت را به احساس اثرات. بسیاری از کشورها گزارش تعداد قابل توجهی از جدید کروناویروس موارد نیز انرژی زیادی مصرف کنندگان گفت: Kevin کتاب مدیر عامل Clearview انرژی همکاران.

‘œA تقاضا قاتل ویروس است که هیچ کس می داند امتیاز نسبت به حتی سخت تر تامین مالی, محیط,” او گفت:.

___

AP اقتصاد نویسنده پل وایزمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im