اوکلاهما St می یابد ‘هیچ نشانه ای از نژادپرستی در فوتبال برنامه

STILLWATER, Okla. — Oklahoma State را مدیر ورزشی گفت: در اواخر روز پنجشنبه یک بررسی داخلی پیدا کرده بود ‘œno نشانه و یا نشانه ای از نژاد پرستی’� در فوتبال برنامه تحت مربی مایک Gundy پس از تعدادی از بازیکنان مطرح و نگرانی است.

‘œWe صرف چند هفته گذشته از بررسی برنامه های ما و صحبت کردن با زمان سابق و بازیکنان,’� آگهی مایک دارنده گفت: در بیانیه ای آنلاین. ‘œOur داخلی بررسی دریافتند که مربی Gundy نیاز به زمان بیشتری سرمایه گذاری در ایجاد روابط قوی تر با خود دانشجو-ورزشکاران است. اما بررسی ما را کشف کرده است هیچ علائم یا نشانه ای از نژاد پرستی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

دو هفته پیش ستاره در حال اجرا پشت Chuba هوبارد شدت انتقاد کرد در Gundy در رسانه های اجتماعی برای پوشیدن یک تی شرت ترویج راست اخبار کانال یک آمریکا شبکه خبر. هوبارد, که سیاه و سفید است, پیشنهاد او ممکن است تحریم برنامه; OANN شده است بحرانی از زندگی مهم جنبش است.

هوبارد جیر جلب پشتیبانی از گذشته و حال Oklahoma State بازیکنان. مدرسه جمهور و دارنده با صدور بیانیه در حمایت از سیاه ورزشکاران محکوم حساس رفتار و ابراز نگرانی در مورد پاسخ به صدای جیر جیر به طور مستقیم و بدون تماس Gundy.

Gundy که سفید است عذرخواهی کرد و او به نظر می رسد با هوبارد در یک ویدیو.

‘œOur بازیکنان ابراز احساسات خود را به عنوان افراد و به عنوان اعضای تیم است. آنها به من کمک کرد دیدن از طریق چشم خود را, چگونه تی شرت آسیب دیده قلب خود’� Gundy گفت. ‘œOnce من یاد گرفتم که چگونه است که شبکه مورد احساس Black Lives Matter من منزجر بود و می دانست که آن را کاملا غیر قابل قبول به من. من می خواهم برای معذرت خواهی به همه اعضای تیم ما بازیکنان سابق و خانواده های آنها برای درد و ناراحتی است که باعث شده است در طی دو روز گذشته. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به من. بازیکنان ما موضوع را به من.’�

Gundy نیز عذرخواهی کرد در ماه آوریل پس از یک نشست رسانه ها که در آن او به نام coronavirus به ‘œChinese ویروس.’� هفته گذشته مدرسه را اعلام کرد تنوع شورای اسلامی است که شامل دانش آموزان ورزشکار و فارغ التحصیلان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAfter جلسه با مربی Gundy من مطمئن هستم که او را به گوش خود دانشجو-ورزشکاران’� دارنده گفت پنج شنبه. ‘œI باور او واقعی است و در تعهد خود برای تقویت روابط با بازیکنان. به اعتقاد من این یک پیروزی برای همه. من به دنبال به جلو به دیدن تاثیر این خواهد شد که در تیم ما است.’�

در آیووا بیش از سه ده سابق, بازیکنان, بسیاری از آنها, سیاه, مدعی شده اند که تعصب نژادی در برنامه اجرا شده توسط مربی دیرین کرک Ferentz. آیووا استخدام یک شرکت حقوقی به انجام یک بررسی. Ferentz که حمایت خود را از مدیر ورزشی نیز وعده داده شده برای گوش دادن به سابق خود بازیکنان است.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net