‘Old Is Gold’: 56 سال SoCal زن برجسته در سی را لباس شنا موضوع

لس آنجلس (CBSLA) — کتی Jacobs 56 ساله کالاباساس کاری ساخته شده است که او Sports Illustrated اولین به عنوان یکی از مدل های برجسته در مجله یاد لباس شنا موضوع است.

کتی Jacobs, 56 ساخته شده و برای اولین بار او را در این سال در ورزش نشان داده شده را یاد لباس شنا موضوع است. (CBSLA)

“وجود ندارد تاریخ انقضا بر زیبایی و هیچ ارتفاع مورد نیاز در زیبایی” جاکوبز گفت.

با خوشحالی ازدواج برای 25 سال با یک دختر در دانشکده پزشکی جاکوبز گفت: ساخت لباس شنا موضوع تعجب از یک عمر.

“حدود یک سال و نیم پیش در حال حاضر من تا به حال حداقل دستمزد کار من بود جارو کف در stefanie scott daily چون من وحشتناک بود بر روی کامپیوتر,” او گفت:. “و پس از آن من فقط تصمیم, ‘شما می دانید, من قصد دارم به برخی از headshots و من قصد دارم به ارائه خودم برای این Sports Illustrated swimsuit جستجو.’

“من فقط به حال این میل سوزان درون من به مرتب کردن بر اساس از جهان نشان می دهد که زنان بیش از 50 و در مورد کسی که بیش از 55 قادر به,” او گفت:.

و Jacobs امیدوار است که داستان خود را از شن و پشتکار در خدمت به عنوان الهام بخش به دیگران که شاید همین حالا کاملا مناسب و دقیق قالب برای نگه داشتن تعقیب رویاهای خود.

“این نوع از غیر عملی به کسی بگویید مرد یا زن بیش از 50 آنها فقط باید سوار کردن به غروب آفتاب” جاکوبز گفت. “من خیلی خوشحالم که ورزش مصور می بیند که آنها در زمان یک فرصت به من. من هنوز هم باور نمی کنم.”

در حال حاضر جاکوبز گفت که او امیدوار است برای نگه داشتن سوار موج غیر منتظره و به طور بالقوه تبدیل آن به فرصت های آینده.

“من فکر می کنم که من به طوری که من هستم و من می خواهم به نشان می دهد که” او گفت:. “که شما می توانید هر آنچه که شما هستند و هنوز هم یک ستاره است. پیر طلا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de