قدیم را فراموش نکنید: می سی سی پی furls شورشی با مضمون پرچم

جکسون از دست ندهید. می سی سی پی — مقامات در حال برگزاری مراسم چهارشنبه بعد از ظهر به تعصبی سابق دولت پرچم به تاریخ یک روز پس از کالیفرنیا ، تیت ریوز امضا قانون جدید از بین بردن وضعیت رسمی از آخرین دولت بنر در ایالات متحده که شامل مؤتلفه نبرد آرم.

می سی سی پی رو افزایش فشار در هفته های اخیر به تغییر آن 126 ساله, پرچم, پس از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی باید توجه متمرکز در مؤتلفه نمادها.

                                                                                                                                                                                                                       

یک ائتلاف گسترده ای از قانونگذاران در روز یکشنبه تصویب این قانون نقطه عطفی برای تغییر پرچم دربندی آخر هفته عاطفی بحث و دهه ها تلاش توسط قانونگذاران و دیگران که شورشی علامت به عنوان نماد نفرت و نژاد پرستی.

‘œThere افرادی هستند که در دو طرف پرچم بحث که ممکن است هرگز درک دیگر. ما به عنوان یک خانواده باید همدلی نشان می دهد’� ریوز گفت: در روز سه شنبه لایحه در مراسم امضای فرماندار عمارت. ‘œWe باید درک کنند که همه کسانی که می خواهند تغییر در حال تلاش برای پاک کردن تاریخچه. و همه کسانی که می خواهند وضع موجود نیست معنی روحیه یا نفرت.’�

قانون جدید نیاز به یک مراسم برای “سریع و با وقار و احترام حذف” از بنر. پرچم که پرواز بیش از کاپیتول در حال کاهش و ارائه به وزارت امور خارجه از آرشیو و تاریخچه. موزه, می سی سی پی, تاریخچه نزدیکی کنگره ایجاد یک نمایشگاه در مورد بازنشسته پرچم.

می سی سی پی خواهد بود بدون یک پرچم برای حداقل چند ماه. یک کمیسیون را طراحی یکی از جدید است که می تواند شامل مؤتلفه نماد و باید عبارت ” œIn خدا اعتماد داریم.’� رای دهندگان خواسته می شود برای تایید طراحی در Nov. 3 انتخابات. اگر آنها آن را رد این کمیسیون پیش نویس یک طرح های مختلف با استفاده از همان دستورالعمل ارسالی به رای دهندگان بعد.

                                                                                                                                                                                                                       

این مؤتلفه نبرد آرم یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. سفید supremacist قانونگذاران قرار داده و آن را در گوشه سمت چپ-بالا می سی سی پی پرچم در سال 1894 به عنوان سفید را مردم خاموش کردن قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار به دست آورده بودند پس از جنگ داخلی.

منتقدان گفته اند برای نسل های که این اشتباه برای یک دولت که در آن 38 درصد از مردم سیاه و سفید به یک پرچم مشخص شده توسط کنفدراسیون به خصوص پس کو کلاکس کلان و دیگر گروه های نفرت را با استفاده از نماد به ترویج نژادپرستانه دستور کار است.

می سی سی پی رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن پرچم در یک سال 2001 ایالت انتخابات با هواداران گفت: آنها تو را دیدم آن را به عنوان نمادی از میراث جنوبی. اما پس از یک رشد تعداد شهرها و تمام دولت در دانشگاه های دولتی باید آن را رها.

چند سیاه, قانونگذاران, و چند آنهایی که سفید نگه داشته و فشار برای سال آن را تغییر دهید. پس از یک فرد مسلح که تا به حال مطرح شده با مؤتلفه پرچم سیاه کشته نمازگزاران در کارولینای جنوبی کلیسا در سال 2015 می سی سی پی را جمهوری خواه مجلس فیلیپ کان گفت: ایمان مذهبی او را مجبور به می گویند که می سی سی پی باید پاکسازی نمادی از پرچم خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

این موضوع هنوز به طور گسترده در نظر گرفته بیش از حد فرار را برای قانونگذاران به لمس تا زمانی که پلیس بازداشت, مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار در مینیاپولیس جورج فلوید. مرگ او مجموعه ای خاموش هفته پایدار تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی به دنبال تماس را به پایین مؤتلفه نمادها.

ناگهانی از فعالان جوان, کالج, ورزشکاران و رهبران کسب و کار, دین, آموزش و پرورش و ورزش نامیده می شود در می سی سی پی به thechange در نهایت ارائه حرکت برای قانونگذاران برای رای دادن.

___

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de