در سالگرد غم چند به سوگواری D-روز مرده در نرماندی

COLLEVILLE-سور-مر فرانسه — حداقل مرده همیشه وجود دارد خواهد بود.

همه بیش از حد بسیاری از, شده است, برای 76 سال پس از آن سرنوشت ساز 6 ژوئن در فرانسه نرماندی سواحل زمانی که نیروهای متفقین در سال 1944 تبدیل این دوره از جنگ جهانی دوم و شکست فاشیسم در اروپا در یکی از قابل توجه ترین شاهکارهای تاریخ نظامی.

                                                                                                                                                                                                                       

فراموش شده آنها هرگز خواهد بود. احترام بله. اما روز شنبه سالگرد خواهد بود یکی از غریب اذکار همیشه به عنوان coronavirus همه گیر است که نگه داشتن تقریبا همه دور – از رهبران دولت به ضعیف جانبازان که ممکن است دیگر فرصتی برای وداع نهایی به بدشانسی خود را رفقا.

باران و وزش باد نیز پیش بینی هفته پس از گرم, آب و هوای آفتابی.

‘œThe غم و اندوه است که تقریبا بیش از حد چرا که هیچ یک وجود دارد” گفت: راهنمای محلی Adeline جیمز. ‘œPlus شما باید داستان خود را. تاریخ غم انگیز است و آن را حتی بیشتر قریب به اتفاق در حال حاضر بین آب و هوا (ویروس) وضعیت و و و.’�

مردم محلی در شمال غربی این بخش از فرانسه آمده اند سال پس از سال برای نشان دادن قدردانی خود را برای سربازان از ایالات متحده, بریتانیا, کانادا و کشورهای دیگر که آزاد آنها را از آدولف هیتلر نازی نیروهای.

با وجود عدم بین المللی جمعیت دیوید Pottier هنوز هم رفت و برای بالا بردن پرچم آمریکا در Calvados روستای Mosles جمعیت 356 که آزاد شد توسط سربازان متفقین روز پس از فرود در پنج نرماندی beachheads.

                                                                                                                                                                                                                       

در یک کس, صحنه, باغبان تمایل به خشک چمن در اطراف این بنای تاریخی برای جنگ مرده در حالی که Pottier محلی, شهردار, شد, شدن, فرانسوی, سه رنگ به بال بال زدن در کنار ستاره و راه راه.

‘œWe باید تشخیص دهند که آنها را به مرگ در یک سرزمین خارجی” Pottier گفت. ‘œWe دست GIs او گفت:” از سربازان ایالات متحده.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران در سراسر جهان آلوده 6.6 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 391,000 و ویرانگر اقتصاد. آن را poses خطر خاص به سالمندان – مانند surviving D-Day جانبازان که در اواخر دهه نود ،

آن را نیز تحت تاثیر نسل جوان که به نوبه خود هر سال به مناسبت. اکثر منع شده اند از سفر به بر باد رفته, سواحل نرماندی.

برخی از 160,000 سربازان ساخته های خطر ناک عبور از انگلستان است که بعد فجيع در شرایط طوفان شنی که آنها می دانستند به شدت دفاع توسط سربازان آلمانی مصمم به نگه داشتن موقعیت خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

به نوعی آنها موفق شد. در عین حال آنها را ترک یک دنباله از هزاران نفر از تلفات شده اند که سوگواری برای نسل های پس از.

سال گذشته بود با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوستن به همتای فرانسوی خود امانوئل پاکسازی در آمریکا گورستان در Colleville-سور-مر در پرتگاه مشرف به ساحل اوماها. دانش سطحی از جانبازان مفتخر شد با بالاترین تمجید. در سراسر سواحل نرماندی ده ها هزار نفر آمد از سراسر جهان برای ادای احترام خود را به مرده و ستایش سربازان بازمانده.

این بوی تند خو از زمان جنگ-عصر جیپ دود اگزوز و سر و صدا از مخازن پر از هوا به عنوان رژه از vintages وسایل نقلیه رفت از روستا به روستا. کوچک جاده های بین تپه هجز و باغ های سیب گرفته شد برای ساعت اگر نه روز.

به عنوان D-روز یادبود آخر هفته در این سال تنها شور شور آینده اقیانوس در ساحل اوماها بازدید سوراخهای بینی از shrieks seagulls سوراخ گوش و حس ویرانی آویزان در سراسر منطقه در جاده های کشور.

‘œLast سال این محل پر بود با جیپ و کامیون و مردم تا لباس پوشیدن و به عنوان سربازان گفت:” اریک Angely که نشسته بر روی دیوار یا سد دریایی در جنگ جهانی دوم, یونیفرم پس از مصرف خود را بازسازی ارتش ایالات متحده جیپ برای سوار شدن.

‘œThis سال هیچ چیز وجود دارد. آن را فقط به من در حال حاضر سگ من و من جیپ,’� محلی فرانسوی گفت.

سه چهارم از یک قرن و وحشتناک جنگ کشتار D-Day کمک به قرار دادن همه چیز در چشم انداز است. روزی COVID-19 همه گیر هم منتقل خواهد شد و مردم را به نوبه خود به یاد داشته باشید هر دو رویدادی که جهان را تکان داد.

‘œWe ندارد حافظه کوتاه در اطراف در اینجا” Pottier گفت: با یک لبخند مشتاق.

___

ویرجینیا مایو کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de