در وال استریت برخی از خوش بینی نفوذ قطعیت

سهام بسیج در این هفته به واشنگتن عمل کرده و به ارائه 2.2 تریلیون دلار از کمک به اقتصاد شوکه coronavirus شیوع برخی ترک در وال استریت با احتیاط خوش بینانه که هراسناک فروش که تا به حال گریبانگیر بازار در اوایل ممکن است به پایان رسیده است.

حتی پس از از دست دادن در روز جمعه S&P 500 به حال خود بهترین هفتگی درصد افزایش از ماه مارس 2009. میانگین صنعتی داو جونز ارسال شده بزرگترین تجمع هفتگی از سال 1938. دستاوردهای پس از دو هفته وحشیانه که مصرانه خواست خاطره ای از بازار فروش را در سال 2008 به عنوان دولت و فدرال رزرو درهم برای مهار بحران مالی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe غذای آماده از این هفته اولیه پایین فاز احتمالا آن دوره اجرا,’� گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. ‘œInvestors می توانید از اردک-و-پوشش حالت و شروع به کشف کردن آنچه آنها نیاز به انجام. اما این به آن معنا نیست که ما بدست یک سیگنال روشن است.’�

S&P 500 باقی مانده 25 درصد کمتر از رکورد این مجموعه در ماه فوریه پس از نزدیک به بی امان فروش در اوایل این ماه. استراتژیست مانند Delwiche می دانید چشم انداز هنوز نامشخص است حداقل تا بیشتر پیشرفت می توان مبارزه با این بیماری همه گیر و تعداد موارد جدید سطح و شروع به رها کردن. این هفته در ایالات متحده گذرانده چین به عنوان کشور با بسیاری از ویروس موارد و اعداد همچنان به سرعت بخشیدن به.

بسیاری بستگی دارد که چگونه بد coronavirus شیوع متوقف اقتصاد ایالات متحده. دولت گزارش تاریخی سنبله در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در این هفته و بیشتر گریم انتظار می رود در هفته های آینده. وال استریت شده است و کاهش آن را برآورد سود شرکت حتی به عنوان شرکت های خود می گویند کمی علنا در مورد تاثیر در خط پایین خود را.

‘œThe کلیدی در این نقطه است که گرفتن یک دسته در گسترش ویروس به طوری که پس از آن ما می توانید شروع به فکر می کنم در مورد آنچه (اقتصادی) رشد به نظر می رسد باقی مانده از سال,’� Delwiche گفت. برخی از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد و به عنوان یک شخص 30 درصد در سه ماهه دوم به عنوان تاثیر کامل از کسب و کار و کارخانه و تعطیلی اخراج و چشمگیر توقف آمریکایی ها در زندگی روزمره اثر طول می کشد.

                                                                                                                                                                                                                       

روز جمعه شاخص S&P 500 با کاهش 3.4% پاک کردن برخی از رالی قبلی سه روز. شاخص هنوز هم به پایان رسید و با به دست آوردن 10.3 درصد برای این هفته است. داو بسته با یک هفته افزایش 12.8% رهبری ارتجاعی در سهام بوئینگ.

شیکاگو مبتنی بر هواپیما ساز یکی از رنگ آبی تراشه شرکت های سرمایه گذاران با عجله به خرید این هفته پس از سهام کاهش یافته است به نزدیک هفت سال کم است. آن را به دست آورد 70.5% و در عین حال هنوز 41 درصد در ماه مارس است.

علاوه بر این شانس را به خرید شرکت ها دیده می شود به عنوان کف فروش کلی رکود در بازار در هفته های اخیر در حال ایجاد فرصت های خوبی برای سرمایه گذاران به خرید را به بخشهای بازار است که خواهد شد ‘œprevalent’� برای دهه آینده گفت: Solita Marcelli معاون مدیر سرمایه گذاری آمریکا در UBS Global مدیریت ثروت. که شامل تجارت الکترونیکی و شرکت های فن آوری است که تمرکز بر روی چیزهایی مانند ژن درمانی.

که گفت: Marcelli هشدار داد که در چند هفته آینده خواهد بود به چالش کشیدن برای سرمایه گذاران که باید با خودداری از هر گونه اقدام شدید.

‘œInvestors باید برای حفظ نیروبخش برای نوسانات’� او گفت:. ‘œThis یک زمان است برای ایجاد یک نمونه کارها کامل قبل.’�

                                                                                                                                                                                                                       

خیلی از این هفته تجمع رانده شد با شور و شوق بیش از یک تاریخی 2.2 تریلیون دلار بسته نجات مالی است که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه. این شامل پرداخت های مستقیم به خانوارها کمک به سخت ضربه صنایع مانند خطوط هوایی و پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک.

فشار برای ارائه کمک های مالی در زمان بیشتر ضرورت به عنوان شیوع گسترده تر شد. تعداد موارد در ایالات متحده پیشی گرفته است کسانی که در چین و ایتالیا صعود به بیش از 104,000 شناخته شده موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان کل است و در صدر 607,000 و مرگ و میر صعود به بیش از 28,000 در حالی که بیش از 130,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

سرمایه گذاران هنوز برای دریافت یک تصویر روشن از دقیقا چگونه به شدت این بحران صدمه دیده است شرکت سود نهایی راننده قیمت سهام. بسیاری از شرکت ها به سادگی خارج سود پیش بینی آنها صادر شده در سال گذشته.

در آغاز این سال تحلیلگران انتظار می رود شاخص S&P 500 شرکت سود خواهد رشد 4.4 درصد در ماه مارس سه ماهه. آنها در حال حاضر انتظار می رود درآمد خواهد بود 4.1 درصد به FactSet. که ممکن است به طور کامل منعکس کننده حجم از درآمد بالقوه و کاهش این سال تنها 15 درصد از تحلیلگران داشتن تنظیم برآورد خود را در عرض چند هفته گذشته با توجه به گزارش کردیت سوئیس.

درآمد برای شرکت های هواپیمایی که شده ضربه از دست رفته رزرو به عنوان کسب و کار و افراد لغو برنامه سفر به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس به شمار می رود وحشتناک است. وال استریت برآورد دلتا رفت و از رود 2.2% کاهش به 108% شیرجه رفتن.

Darden رستوران های پدر و مادر از باغ زیتون و Longhorn Steakhouse, افزایش 43% این هفته اما هنوز 43 درصد برای ماه و 49 ٪ در سال. تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود این شرکت برای از دست دادن $1.46 هر سهم در سال مالی سه ماهه چهارم منتهی به مارس در حالی که در ماه فوریه آنها انتظار می رود سود $2.01 با توجه به FactSet.

بازارهای انرژی نیز احساس تاثیر شیوع ویروس. قیمت نفت خام تضعیف 4.8% به $21.51 در هر بشکه رسید. گلدمن ساکس پیش بینی شده است که آن را سقوط خواهد کرد و زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و در دو ماه آینده به دلیل ذخیره سازی خواهد بود به لبه پر شده و چاه را بسته است.

مطمئن است که به علت حتی بیشتر مشکل برای شرکت های انرژی که در حال عقب مانده به مراتب پشت سر بقیه بازار. قیمت نفت تا سقوط به تازگی در بخش با توجه به قیمت جنگ که آغاز شد در اوایل این ماه بین عربستان سعودی و روسیه است. بخش انرژی از S&P 500 دهکدهای از دست داد نیمی از ارزش خود را از این سال است.

سهام اکسون موبیل در حال پایین 47% تا کنون این سال است. سهام قاره منابع که مته برای نفت در داکوتای شمالی و اوکلاهما کاهش یافته است 75%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im