یک خبرنگار شاهد دو اجرای فراموش نشدنی تاریخ و زمان آخرین کلمات

TERRE HAUTE Ind. — Daniel Lee Lewis, یک مرد محکوم و قاتل به اعدام محکوم شده بود پرسید: اگر او می خواست به بیانیه پایانی از اعدام مجلسی با آن نهادی سبز-کاشی کاری دیوار و ورق-شیشه پنجره داخلی, لحظات قبل از او بیش از حد می میرند.

او. او تکیه سر خود را بالا و ما قفل شده است ،

                                                                                                                                                                                                                       

‘œYou در حال کشتن یک مرد بی گناه,’� لی گفت: به دنبال به طور مستقیم در من.

کسانی که آخرین کلمات او. او گفت: آنها را به من.

لی را از اعدام یکی از دو که من شاهد این گذشته هفته در فدرال تادیبی پیچیده در ترر هوت, ایندیانا, بازی های برگزار شده را به آرامی پس از پر زحمت ساعت از نهایی بیهوده قانونی تجدید نظر قبل از زندان مقامات اداره یک تزریق کشنده و دولت فدرال انجام مجازات اعدام برای اولین بار در تقریبا دو دهه است. یک سوم اجرای آمد در هفته بعد.

قبل از تزریق کشنده به صورت مختلف وجود داشته است بسیاری از انتظار. مقامات زندان جستجو من گسترده هر بار که من وارد و سپس فرستاده شده به من هتل در طول حقوقی مانور تنها برای تماس با من پشت به حداکثر امنیت تاسیسات.

به عنوان بخشی از یک گروه کوچک از خبرنگاران دیگر من رسمی شاهد لی, مرگ, یکی, که در میانه یک بیماری همه گیر.

لی که به جرم کشتن یک آرکانزاس, فروشنده اسلحه, همسر و دختر جوان در اواخر 1990s برنامه ریزی شده بود به اعدام روز دوشنبه در 4 p. m. EDT.

اما وجود دارد خواهد بود یک مدت طولانی صبر کنید خود را به عنوان قانونی تجدید نظر ساخته شده راه خود را به دیوان عالی کشور. همراه با دیگر خبرنگاران, من تسلیم داخل سابق کوچه بولینگ بود که در حال حاضر زندان و کارکنان مرکز آموزش. از آن محافظت می شد به شدت مسلح, زندان, افسران. ما همه آبی فولاد ماسک. ما در دماهای گرفته شد.

                                                                                                                                                                                                                       

ما می تواند حمل تنها شناسایی به زندان به عنوان ما لود شده به دو بینام و سفید وانت که در زمان ما یک فاصله کوتاه کردن ‘œJustice درایو’� به ندامتگاه ساختمان برای امنیت غربالگری.

در داخل اصلاح افسران مجهز در تمام دنده محافظ – N95 ماسک صورت, سپر, دستکش و کاغذ لباسهای — به ما گفت که ما می تواند از طریق معادل یک souped تا فرودگاه غربالگری. آنها حتی در زمان من عینک به X-ray آنها.

اما پس از آن آمد یکی دیگر از تاخیر. مقامات گفت: ما برای گرفتن شام بنابراین ما پس از بازگشت به زندان و منتظر. نیمه شب همه ما چپ دوباره برای ما هتل ها در این نزدیکی هست.

در 2:10 a. m. دیوان عالی کشور حکم اعدام می تواند ادامه. حدود یک دقیقه یا بیشتر بعد از یک اداره زندانها رسمی بر روی گوشی گفت: اجرای برنامه ریزی شده بود برای 4:15 صبح

                                                                                                                                                                                                                       

ما با عجله بازگشت به زندان است. ساعت در ون خواندن 4:16 هنگامی که ما پریدند بیرون و رهبری به اعدام مجلسی.

لی در حال حاضر وجود دارد و بسته به gurney.

ما آورده بودند به یک شاهد ، وجود صندلی های پلاستیکی رو از پنجره یک دفترچه یادداشت و قلم بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست و یک واحد مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن بر روی هر صندلی. اصلاح افسر کشیده بزرگ فلزی درب بسته و پررونق بر تکرار از طریق اتاق. ما قفل شده است.

پرده بسته شد, اما من می توانم شنیدن صداهای که از سمت دیگر دیوار. ما نمی تواند بحث کوچک. یک مرد البته یک قاتل به اعدام محکوم شده بود که قرار است به مرگ به زودی احتمالا می تواند ما را بشنود.

همه ما ناراحت کننده است. یک خبرنگار در کنار من و با شتاب ‘œlegal موضوع؟’� در دفترچه یادداشت و اشاره به من. ‘œI حدس بزن پس’� من پاسخ داد.

هیچ ساعت در اتاق. ما از دست پیگیری چگونه ما در آنجا شده بود. در نهایت کسی که پرسید: اگر کسی می دانست که چه زمان آن بود. هنگامی که یک اصلاح افسر پاسخ داد آن بود 6:10 صبح جمعی وجود دارد بریده بریده نفس کشیدن از تعجب.

در 7:46 صبح پرده شروع به افزایش می کند. در آن زمان ما شده است می خواهم قفل در اتاق با لی فقط در سمت دیگر شیشه در بسته در حدود چهار ساعت است.

او وجود دارد. اسلحه خود را بسته بودند و یک نور آبی رنگ ورق های پوشش بسیاری از بدن خود را. من اذیت شد با یکی از خبرنگاران که در حال حرکت بود در اطراف رقابت برای نمایش بهتر. از مرگ انسان. آن م من نوعی حتی اگر همه ما وجود دارد.

یک مارشال ایالات متحده در داخل اتاق با لی برداشت سیاه تلفن حلق آویز سبز کاشی کاری دیوار.

‘œThis است مارشال داخل اعدام مجلسی,’� او گفت:. واشنگتن ستاد بود و در انتهای دیگر. مارشال پرسید اگر وجود دارد هر گونه موانع قانونی که منع اعدام. او گوش و سپس گفت: “œI درک وجود موانع.”

و سپس لی گفت: کسانی که آخرین کلمات به دنبال حق در من.

او استراحت سر خود را به پایین و دارو به سرعت انجام مرگبار آن کار می کنند. لب هایش را تبدیل به رنگ آبی. قفسه سینه خود را متوقف کرده در حال حرکت است. او مرده.

من با عجله به کامپیوتر و ثبت داستان من.

آن را نمی خواهد غرق در تا بعد که من تا به حال فقط به تماشای انسان می میرند. من یکی از این گذشته او را دیدم. من یک خبرنگار جرم و جنایت برای سال, اما این احساس متفاوت است. آن بود بالینی. آن را مانند تماشای کسی که به خواب بروید.

و نبود زمان زیادی به ساکن در این تجربه به دلیل دیگری اعدام شد, برنامه ریزی برای روز بعد.

Wesley Persian Purkey بود و به جرم آدم ربایی یک از 16 سال از او کانزاس محله تجاوز و قتل او در اواخر 1990s و همچنین قتل یک 80 ساله.

اما وقت خود را به مرگ بیش از حد در حال حاضر به تعویق افتاد و به شب. ما وارد در کارکنان مرکز آموزشی در 4 p. m. اما این بار ما اجازه نداشتند به ترک.

به عنوان ساعت علامت توسط هر کس بیشتر شد اضطراب در زمان قدم زدن در محافل.

10 p. m. اداره زندانها مقامات ما ارائه بادام زمینی و چیپس. آنها نمی خواهند به ما اجازه بازگشت به هتل به دلیل آن را بیش از حد طولانی را به همه ما از طریق امنیتی است.

درست قبل از نیمه شب آمد بیشتر مواد غذایی – Lunchables حفر خارج از زندان یخچال جایی.

در 2:45 a. m. – حدود 11 ساعت بعد از ما وارد شده – به ما گفتند به ما را ترک الکترونیک و لود دوباره به وانت. در این زمان ما متوقف شد و فقط در خارج از اعدام مجلسی.

و ما نشسته وجود دارد برای پنج ساعت است. من dozed کردن کمی در صندلی من.

در نهایت پس از Purkey را از راه های قانونی بودند خسته ما آورده بودند به شهادت اتاق. پرده رز در 7:55 صبح ما دوباره به دنبال اعدام مجلسی. همان مقامات ایستاده بودند کنار Purkey خود اسلحه بسته را با محدودیت. او عذرخواهی به خانواده این دختر او را کشته و به دختر خود.

‘œThis بررسی قتل واقعا نه در خدمت هیچ هدف آنچه,’� او گفت:. ‘œThank شما.’�

من نگاه بیش معنوی خود را مشاور – ذن بودایی کشیش که تا به حال شکایت اداره زندانها به تلاش برای جلوگیری از اعدام به دلیل ترس بیش از coronavirus. او با پوشیدن یک ماسک زیر سپر صورت و ظاهر به دعا. من تعجب اگر او می ترسم که او می خواهم این ویروس هستند. من تعجب اگر من می خواهم این ویروس هستند.

چند دقیقه بعد Purkey مرده اعلام شد. پرده پایین آمد.

در یک هفته, من تا به حال صرف بیش از 32 ساعت در داخل یک زندان است. و به تماشای دو مردان می میرند.

___

یادداشت سردبیر – مایکل بالسامو است منجر وزارت دادگستری و در اجرای قانون فدرال نویسنده اسوشیتد پرس. او تحت پوشش عدالت کیفری و پلیس مسائل پس از 2014.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de