درخواست تماس برای بیشتر قابل رویت کامل ادای احترام به بروس ساحل, در ساحل منهتن

منهتن بیچ (CBSLA) — کشش از ساحل منهتن است که بخش مهمی از جنوب کالیفرنیا تاریخ سیاه و مردم به طور فزاینده ای خواستار بزرگتر بزرگداشت از آن تاریخ است.

پوشیده از چمن oceanfront پارک در منهتن ساحل بود تغییر نام بروس را در سال 2006 برای بروس خانواده که متعلق به اموال خود و فرار از آن به عنوان یک محل امن برای تفریح و سرگرمی برای جامعه سیاه و سفید. نژادپرستی اما آنها را سوار کردن اموال در 1920s.

در حال حاضر یک پلاک می گوید یک خلاصه داستان بروس اما یک درخواست پشتیبانی از بازنویسی پلاک بازسازی زمین به خانواده و جبران.

“[بروس خانواده] توسعه رفت و آمد مکرر ساحل به یک شکوفایی سازمانی در دسترس برای همه – تا تعیین ‘Black’ مارک بود در آن کو کلاکس کلان و شورای شهر منهتن ساحل در سال 1920” درخواست می خواند. ساحل متعاقبا طناب توسط شهرستان, نقشه کشی, تظاهرات توسط ساکنان سفید و مالکیت آن توسط بروس خانواده لغو برجسته دامنه برای ساخت یک پارک عمومی است که هرگز ساخته شده است, با توجه به درخواست.

منهتن ساحل شورای شهر می گوید که آنها در حال حاضر به پیشنهادات در مورد آنچه انجام می دهند می تواند به بهتر بگویم تاریخ بروس ساحل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de