تنها چهار مورد مربوط به شیوع بیماری شناخته شده

ویکتوریا ثبت بالاترین تعداد موارد جدید از اوایل ماه آوریل گزارش 49 موارد جدید COVID-19 یک شبه.

اما از موارد جدیدی که در حالت شمارش به 2036 – تنها چهار مرتبط شناخته شده شیوع بیماری موجب نگرانی گسترده جامعه انتقال – بدترین سناریو مورد.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مقامات بهداشتی می توانست یک تصویر واضح تر فردا از اینکه 45 مورد تحت بررسی نیز ممکن است مربوط به موجود خوشه.

“دوباره با دیروز شماره 41, اکثریت بزرگی از کسانی که به پایان رسید تا بودن مرتبط شناخته شده شیوع و خوشه. من آن را تصور کنید همان خواهد شد امروز.”

استاد Sutton هشدار میدهد: “متاسفانه ما را ببینید و میر مرتبط با آن به دلیل آن را نشان دهنده بسیاری از انتقال و وجود خواهد داشت بسیاری از مردم آسیب پذیر به طور بالقوه در معرض.”

او خواست ساکنان در کانون مناطق به “حداقل رساندن تعامل خود را با دیگر افراد به حد کمال است که شما می توانید”.

اضافی مداخله در نظر گرفته خواهد شد اگر اعداد نمی فلات در روزهای آینده, او گفت:.

این امر به احتمال زیاد بومی شده و رخ می دهد در “یک کد پستی خاص و یا خاص و حومه که در آن وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد شما نمی توانید لینک به شیوع و نمی توانید ببینید که در آن رابطه در تمام آن موارد هستند”.

برتر Daniel Andrews همچنین اعلام کرد بازگشت مسافران در هتل قرنطینه که حاضر coronavirus آزمون اجازه داده نخواهد شد برای ترک اضافی 10 روز.

جریمه تا 1600 دلار برای بازگشت مسافران در هتل قرنطینه امتناع coronavirus آزمون و حومه مستندات نیز تحت نظر شدید پیشنهاد برای کنترل وخیم تر شدن شیوع کروناویروس.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

استرالیا ثبت کرده است 7641 موارد coronavirus با 3177 در, New South Wales, 2036 در ویکتوریا 1067 در کوئینزلند 609 در غرب استرالیا 440 در جنوب استرالیا 228 در تاسمانی 108 در عمل و 29 در قلمرو شمالی.

مرگ و میر می ایستد در 104.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

در اصل منتشر شده تنها چهار مورد مربوط به شیوع بیماری شناخته شده