تنها در: بازمانده از هانتینگتون بیچ اکتبر انفجار صحبت می کند

نیوپورت بیچ (CBSLA) — اکتبر گذشته یک سری از طاق انفجار در جهان ایجاد کرد در هانتینگتون بیچ مجروح شدن پنج نفر از جمله برنی Bischof که به تازگی در زمینه کت و شلوار در برابر ادیسون کالیفرنیای جنوبی.

“در آن لحظه بعد از آن منفجر شد” Bischof گفت. “ناگهان من تخمگذار بر روی زمین است. من در آتش درد.”

این ارتفاع اکتبر فصل با جمعیت فروخته شده جشن های نجومی در یک شنبه شب.

Bischof از 60 سال صاحب, پیر جهان رستوران آلمانی گفت که او در تلاش بود برای صرفه جویی در خود را به عنوان مشتریان خود را فریاد زد برای او به رول بر روی زمین و آب استفاده می شود و یک سفره به او کمک کند.

دقیقه قبل از Bischof گفت: زیرزمینی ترانسفورماتور در پاسیو منفجر کرد. Bischof بو دود می کرد برای حذف مردم از این منطقه است.

“برنی یک قهرمان” گرگ بنتلی Bischof وکیل گفت. “او پاک کردن یک پاسیو است که می تواند تا به حال 200-400 مردم در آن زمان به خاطر او بوی دود. و بنابراین واقعیت این است که وجود ندارد و او را به انجام درست این شده اند که واقعا بد است.”

و با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه توسط Bischof و خود را وکیل انفجار بودند به طور کامل قابل پیشگیری است. کت و شلوار مدعی است که Bischof شده بود شکایت به ادیسون کالیفرنیای جنوبی در مورد پر سر و صدا ترانسفورماتور و عدم تعمیر و نگهداری در آن سال.

“ترانسفورماتور تند, ساخت سر و صدا” بنتلی گفت. “هر زمان SCE می آید و آنها را در آن نگاه کنید و به آنها بگویید قدیمی جهان و به آنها بگویید برنی که آن را خوب هیچ چیز اشتباه است.”

Bischof گفت: او در حال حاضر مجبور به زندگی با تروما که شب و اسکارهای ناشی از سوختگی را پوشش می دهد که بیش از نیمی از بدن خود را.

“زخم وجود دارد,” او گفت:. “این خواهد بود که من مادام العمر امضا. من حدس می زنم شما می توانید آن را که.”

ادیسون کالیفرنیای جنوبی منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب که گفت:

“افکار ما بیرون بروید به آقای Bischof و خانواده اش. در حالی که ادیسون کالیفرنیای جنوبی است آگاه از طرح دعوی در دادگاه توسط آقای Bischof در رابطه با این حادثه که در اکتبر 2019, SCE نمی تواند در باره جزئیات انتظار دادخواهی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de