تنها در بیانوبا مذاکرات تیراندازی مرگبار بدن, دوربین های مداوم دشمنی با هیئت ناظران

لس آنجلس (CBSLA) — از روز 1 Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا و هیئت ناظران تلاش کرده اند برای دیدن چشم-به-چشم — اغلب اختلافات علنی در رسانه های اجتماعی.

“آنچه در نگاه هیئت مدیره گفت:” بییانوئبا گفت: در روز شنبه ، “من یکی که گفت: به من پسر بزرگ شلوار ، من پوست نازک. من یکی که با من تماس دروغگو.”

منحصر به فرد CBS Los Angeles, مصاحبه آمد و دو روز پس از سرپرست کاترین Barger خطاب اعتراض بیش از کمبود بدن فرسوده دوربین در لوس آنجلس کلانتر گفت: Villanueva نیاز به “آن را انجام داده.”

“عمل مانند یک کلانتر” Barger گفت: در آن مصاحبه است. “توقف ناله و گفت:” آنها در حال چیدن بر من است.”

آخرین فشار برای این بخش اتخاذ تکنولوژی می آید بر روی پاشنه از تیراندازی مرگبار از 18 سال سن آندرس Guardado توسط معاون.

“از آنچه که من تا کنون می دانیم این است که یکی از آن موارد که در آن شما سر در گم اگر شما, شما در حال سر در گم اگر شما نیست” بییانوئبا گفت: وقتی پرسید که آیا او فکر تیراندازی شد قابل توجیه. “و من میخوام ترک آن را تا حقایق برای تعیین آن است.”

بیانوبا همچنین گفت که او باور نمی کند که معاون بود “مشکل” و آن جدول زمانی از بررسی مقرر شد به یک توطئه بلکه با توجه به ماهیت روند.

“آن را در سرعت است که مردم می خواهند چرا که هر کس می خواهد فوری پاسخ در حال حاضر و در صورتی که نمی توانید آن را به نوعی آن را یک توطئه” او گفت:. “آن نیست.”

یکی از نقاط چسبیده برای کسانی که خواستار پاسخ در تیراندازی است که نمایندگان استفاده نکنید بدن فرسوده دوربین اما بیانوبا گفت که با توجه به هیئت ناظران و نه وزارت — تناقض هیئت مدیره است.

“آنها همیشه در حال رفتن به در تضاد با همه چیز من می گویند,” او گفت:. “ما یک فان از مدارک نشان می دهد که هر حرکت آنها را. شما می تواند خفه کردن یک اسب با تمام اسناد و مدارک داریم.”

بیانوبا گفت که هیئت مدیره این ادعا که این بخش از بودجه برای برنامه “یک اثر داستانی” اما این روند به مراتب به اندازه کافی همراه است که برخی از نمایندگان می خواهم که دوربین ها به زودی.

“با فرض وجود دارد بیشتر نوار قرمز که از شهرستان احتمالا اواخر اکتبر,” او گفت:.

در نهایت بیانوبا گفت: دوست دارم در یک موقعیت برای پیدا کردن یک راه برای حرکت رو به جلو با هیئت مدیره, اما گفت, هیئت مشغول به کار در مخالفت با او و پس از او انتخاب شد به منشی — استخدام یک شرکت برای او شکایت خود را در طول ماه اول.

“بسیاری از سنگ راه من, اما من فقط متمرکز بر ارائه امنیت عمومی برای جامعه,” او گفت:. “بنابراین من فقط لحن آنها را.”