Op-Ed: ممنوعیت طعم منتول توتون و تنباکو ایجاد قاچاق در بازار

به عنوان یک مادام العمر پلیس پاسخگویی مدافع و مواد مخدر, سیاست های اصلاح طلب نگرانی های فوری به ذهن می آیند که یادگیری ما مقننه دولت است و با توجه به ممنوعیت طعم توتون و تنباکو محصولات: خانه لایحه 1319. که نگرانی تکثير اگر منتول و منتول سیگار گنجانده شده درون بان. یک پیشنهاد مشابه اخیرا به تصویب کنگره خانه شنوایی در واشنگتن ارشد قانونی تحلیلگر برای ACLU تا به حال به این می گویند قبل از رای گیری “این نیست که بهداشت عمومی در لایحه, این لایحه جرم.”

اگر چه کاربران نیست به صراحت بودن جرم تحت این پیشنهاد ممنوعیت اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نقل قول نشان دهنده این واقعیت است که پلیس در سراسر کشور و در کلرادو به ناچار درگیر شدن. به سادگی قرار داده خواهد شد اجرای قانون ایستاده پت در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده که در آن منتول, شایع ترین است, اجازه می دهد به طور غیر قانونی در بازار وجود دارد در حالی که بان کی مون در محل ؟ جای تردید است و پلیس شناخته شده به آزار و اذیت این جوامع به مراتب کمتر است.

در یک جهان که در آن خشونت پلیس بهداشت عمومی نگرانی و علت شماره یک مرگ جوان سیاه ما نیست و نیاز به دلیل دیگری برای پولیس/پولیس در تعامل است که می تواند تهدید کننده زندگی یا زندگی تغییر نتایج. برای جوامع رنگ پتو عطر و طعم توتون و تنباکو و سیگار منتول ممنوع است و زمینی حاصلخیز را برای اضافه کردن به میزان توقف و جست و حوادث در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تأثیر اقلیت. دلیل این است که تحقیقات نشان می دهد که از بزرگسالانی که انتخاب می کنید به دود بیش از 80 درصد ترجیح می دهند منتول سیگار; این شامل سیاه بالغ افراد سیگاری در کلرادو. آن را تا حدودی گفتن که معمار این عطر و طعم ممنوعیت در ایالت نیویورک نیز معمار که دولت را متوقف و frisk سیاست: مایکل بلومبرگ.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همان استدلال اعمال می شود برای طعم دار vape محصولات که در آن نگرانی این است که در درجه اول جوانان دسترسی و استفاده است. با وجود این قابل درک نیاز به نظارت بر این وضعیت از نزدیک و تشدید مقررات ممنوعیت در این فضا نیز بد سیاست های عمومی. آن است که به احتمال زیاد خواهیم دید مدرسه تعلیق و اخراج افزایش به بازار غیرقانونی برای طعم دار vape محصولات شکوفا. و تبعیض وجود دارد و در مدارس ما به عنوان دانش آموزان از رنگ به مراتب بیشتر احتمال دارد به حالت تعلیق برای رفتار مشابه در مقایسه با همتایان سفید.

Vaping مقررات در کلرادو و ملت بودند بیش از حد سهل انگاری بیش از حد طولانی. که واقعیت رو به پایان است به عنوان دولت و حوزه های قضایی مختلف را سخت تر کردن قوانین و مقررات. غذا و دارو نیز به تازگی ممنوع طعم توتون و تنباکو غلاف استفاده می شود JUUL که به ترتيب بيشترين غلظت نیکوتین و محبوب در میان جوانان است. FDA عاقلانه بود به اندازه کافی به ممنوعیت تمام طعم محصولات توتون و تنباکو و نه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن پیشنهاد شده است.

ما می توانند یاد بگیرند بسیار کمی از بریتانیا در رابطه با vaping سیاست. آنها اجازه vaping تنها پس از شروع سخت تر قوانین و مقررات از جمله تبلیغات محدودیت. آنها را نگه داشته و این موضوع بالاتر از زمین اجازه می دهد نه یک بازار غیرقانونی را شکوفا; در نتیجه تنها یک مورد از EVALI (e-سیگار یا vaping استفاده از محصول-مربوط به ریه آسیب) گزارش شده است, vaping نرخ در میان جوانان در انگلستان در حال پایین تر از در ایالات متحده, و با استفاده از نرخ plateaued برای تمام کاربران بدون توجه به سن آنها در طول زمان.

مقررات و آموزش و پرورش کار می کنند. آن را به مراتب بیشتر و بهتر از باز کردن درب برای فعالیت های غیر قانونی با تصویب یک پتو بان.

علاوه بر این و به طور مستقیم در خط با قصد این ممنوعیت یک گزارش اخیر توسط جراح جنرال متحده وجود دارد “هنوز شواهد کافی برای نتیجه گیری کرد که ممنوعیت سیگار منتول را کاهش می دهد سیگار کشیدن است.”

تحقیقات نشان می دهد که منتول استفاده مانند استفاده از دخانیات است که در پایین تاریخی. این انجام شد با تهاجمی و هدف آموزش و پرورش عمومی. در حال حاضر زمان برای برهم زدن این روند با ایجاد یک بازار غیرقانونی به احتمال زیاد به طعم توتون و تنباکو محصولات محبوب تر و سودآور است.

به عنوان یک دولت شناخته شده برای خود مستقل سیاسی, خط, و ما می دانیم منع بزرگسالان از محبوب مواد یا فعالیت های اجرا می شود خطر ذاتی عواقب ناخواسته و به ندرت اگر تا کنون محافظت جوانان است. این تلاش ها باید توانایی برای تبدیل شدن به کم عمق و اضافی در رابطه با اصلی خود قصد. فوری قاچاق در بازار از نوعی خواهد شد و در نتیجه باز کردن درب برای مجموعه جدیدی از مشکلات است.

کلرادو نشان داده توانایی شناسایی خاص آسیب و صنایع دستی سیاست به آن آدرس. این انجام شد که دولت ماری جوانا اجرای بخش تصمیم به عدم استفاده از ویتامین E استات در THC vaping محصولات در نور EVALI را بترساند. آنها نمی ممنوعیت THC vaping و یا THC, طعم در دسترس نباشد. ما باید ترک زانو حرکت تند و سریع و رک و پوست کنده تنبل سیاست به تصمیم گیرندگان در جای دیگر.

من مصرانه از اعضای کلرادو مقننه در نظر گرفتن گسترده تاثیر یک پتو ممنوعیت طعم توتون و تنباکو و سیگار منتول محصولات. من مصرانه از تصمیم سازان و تنظیم کننده به انجام کار سخت باعث توسط ظریف سیاست. من مصرانه تصمیم گیرندگان برای ایجاد یک واقعی بهداشت عمومی با رویکرد به عنوان مخالف به ایجاد یک بازار غیرقانونی یک شب به عنوان این خواهد بود که پیامد ناخواسته ممنوعیت سیگار منتول و طعم توتون و تنباکو.

هنر راه است مدیر سابق برای کلرادو فصل از سیاست مواد مخدر داد و بنیانگذار عادلانه Consulting, LLC.

Westword گاهی اجرا می شود از نظر قطعات و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به ساکنان مترو دنور. باید یکی از شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im