Op-Ed: کلرادو ممنوع بالا-قیمت مناسب انسولین در حال حاضر کنگره نیاز به عمل

در اینجا ما در آستانه ده سال سالگرد قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) و در میان جهانی از همه گیر ما مراقبت های بهداشتی است که هنوز هم مورد حمله قرار گرفت.

با کروناویروس تهدید در حال گسترش در سراسر جهان آن را تبدیل به کاملا روشن است که مقامات منتخب ما نیاز به کار بیشتر به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها باید دسترسی به مراقبت مقرون به صرفه و تجویز دارو است.

این ACA شده است تحت اللفظی نجات دهنده زندگانی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در عین حال ما باید به طور مستمر در دفاع از خودمان در برابر منافع شرکت های بزرگ و گرسنه پول به سیاستمداران مرده-مجموعه در پاره کردن قانون است. این واقعیت است که شرکت های دارویی باید قدرت بیشتری از مردم روشن شده است برای چندین دهه است. چرا که به عنوان یک دیابتی نوع 1 دیده ام و حرص و طمع از داروسازان را مقدم بر زندگی مردم مثل من.

در طی دهه گذشته هزینه داروهای تجویزی افزایش قابل توجهی در سراسر هیئت مدیره, اما این افزایش در هزینه انسولین به خصوص چشمگیر است. یک بطری انسولین فرمول است که به سختی تغییر در نزدیک به 100 سال و قطعا تغییر نکرده از پیشرفته ترین فرمول برای اولین بار تایید شده در سال 1996 رفت از 30 دلار به 350 دلار بیش از طول یک دهه. این مواد مخدر است که مردم نیاز روزانه برای زنده ماندن و شرکت های دارویی افزایش قیمت صرفا برای سود.

به عنوان یک مادام العمر دیابتی, من را دیده اند دست اول چگونه درنده دارو قیمت گذاری تاثیر می گذارد برخی از آسیب پذیر ترین افراد در کشور است. به عنوان من شهادت قبل از کنگره از یک سال پیش من انسولین تجویزی که من نیاز روزانه برای زنده ماندن چون بدن قادر به تولید هورمون هزینه های بیش از 1,400 دلار در ماه است.

من داستان است که توسط مشترک بی شماری Coloradans به همین دلیل است که سال گذشته نماینده Dylan Roberts کار به تصویب یک لایحه که کلاه انسولین نسخه در 100 دلار در هر ماه از جیب برای همه برنامه هایی که تنظیم شده توسط کلرادو بخش بیمه است. با عبور از این لایحه ما شد دولت برای اولین بار در کشور برای مقابله با هزینه های بالای انسولین و مهمتر از همه به ارمغان آورد برخی از مقدار مورد نیاز امداد به Coloradans.

وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حدود 34.2 میلیون آمریکایی از دیابت رنج می برند در سراسر کشور. خوشبختانه در سال 2020 کنگره این شانس را به آدرس خارج از کنترل هزینه های مواد مخدر در, کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها فقط به عنوان آنها زمانی که ACA برای اولین بار به تصویب رسید.

در حال حاضر H. R. 3, شناخته شده به عنوان کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر قانون را تصویب کرده است ایالات متحده آمریکا مجلس و نشستن بر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل میز. اگر به قانون مصوب در این لایحه به مدیکر قدرت به مذاکره قیمت دارو به طور مستقیم با شرکت های دارویی یک حرکت است که برآورد شده است در نتیجه $450 میلیارد دلار صرفه جویی در هزینه در طول دوره از یک دهه است. این لایحه را حیاتی نسخه بیشتر در دسترس برای همه — کسانی که با مدیکر و کسانی که با بیمه های خصوصی را ببینید صرفه جویی در هزینه. متاسفانه سناتور مک کانل نشان داده است هیچ نشانه ای که او در نظر دارد برای پیشبرد این لایحه و خود ما سناتور کوری گاردنر است
انتخاب به دفاع از این لایحه.

ده سال پیش ACA ساخته شده است پایه و اساس یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که کمک می کند تا مصرف کننده. اما کنگره شده است از آنجایی که قادر به مهار سود تعقیب در میان شرکت های بزرگ بیمه و تجویز دارو سازان. کلرادو است چراغ راه و در حال حاضر کنگره می تواند به دنبال, با عبور از کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر قانون برای همه از امریکا است. آن زمان ما متوقف کردن بازی بازی با سلامت مردم و زندگی می کند.

گیل deVore دنور ساکن که تا به حال به دیابت نوع 1 برای بیش از 48 سال است.

Westword هرازگاهی مقالات و op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im