به عنوان یک شاهدانه کارشناس سیاست, من می توانم با اطمینان بگویم که الیزابت وارن بهترین طرح برای قانونی کردن ماری جوانا.

چرا ؟ چرا که طرح او نه تنها آدرس های پایان دادن به ممنوعیت, اما آن را در نظر چگونه قانونی می تواند در یک عادلانه و فقط شیوه ای. شکست خورده “جنگ با مواد مخدر” نامتناسب آسیب آفریقایی-آمریکایی لاتین و خانواده های فقیر در سراسر ایالات متحده است. زندگی های بی شماری خراب شد در دست دولت ما است که گسترش دروغ در مورد آسیب از گیاه و سرکوب تحقیقات است که می تواند اثبات آن اثر پزشکی.

ما باید جسورانه رویکرد جدید که قانونی شاهدانه expunges گذشته اعتقادات و ایجاد فراگیر شاهدانه صنعت — الیزابت وارن دارای یک برنامه برای که.

من زندگی می کنند در پوبلو — فقیرترین کلرادو شهرهای بزرگ و همچنین تنها اکثریت لاتین شهرستان. زمانی که من به عنوان خوانده شده در برنامه است که با “ضد قوانین ماری جوانا برای اولین بار به تصویب رسید بیش از یک صد سال پیش به هدف در درجه اول مهاجران مکزیکی و مکزیکی-آمریکایی” و “اصطلاح” ماری جوانا “خود را racialized به معنای دانشیار گیاه با منشأ مردم stigmatizing هر دو” من می دانستم که الیزابت یک نامزد که درک هر دو تاریخ و سیاست شاهدانه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این است که شخصی به من. به عنوان یک دولت نماینده و رهبر اقلیت در کلرادو مقننه من تا به حال یک نقش پیشرو در توسعه ماری جوانا ما قوانین. ما مطرح شده بیش از یک میلیارد دلار در شاهدانه درآمد مالیاتی که در بودجه مدرسه زیرساخت های کودکستان تمام روز جوانان برنامه های سواد آموزی و سرمایه گذاری در بی خانمانی خدمات و مراقبت های بهداشت روانی. همین دلیل است که من تحت تاثیر قرار با الیزابت تعهد به عبور سناتور بوکر لایحه به سرمایه گذاری 500 میلیون دلار از یک سال به سیاه و لاتین در جوامع است که دچار بیشترین آسیب و کار برای تعمیر آسیب های انجام شده توسط ما سیستم عدالت کیفری.

به عنوان یک شهرستان پوبلو کمیسر من تاسیس اولین شاهدانه-بودجه دانشگاه, برنامه بورس تحصیلی برای هر فارغ التحصیل دبیرستان به دنبال آموزش عالی است. ما همچنین ایجاد موسسه شاهدانه تحقیقات در دانشگاه ایالتی کلرادو-Pueblo. به همین دلیل من او را تحسین کار برای فعال کردن و گسترش فدرال تحقیقات ماری جوانا به خصوص برای استفاده های پزشکی توسط جانبازان که دچار درد مزمن و اختلال استرس پس از سانحه.

من با الیزابت: آوردن ماری جوانا به چارچوب قانونی کافی است. ما باید مسئولیت برای اطمینان از حقوق صاحبان سهام در حشیش میباشد. کسانی که در حال حاضر ثروتمند نباید بزرگترین ذینفع پس از یک قرن نژادپرستانه اجرای سیاست. کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار سزاوار یک شانس مبارزه در موفقیت است. به همین دلیل من با تشویق تعهد خود را به حفظ بازارهای رقابتی و افزایش دسترسی به سرمایه برای زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار.

Sal Pace was a strong proponent of allowing the legal cannabis industry into Pueblo County.

Sal سرعت یک طرفدار قوی اجازه می دهد قانونی شاهدانه صنعت به شهرستان پوبلو.

حسن نیت ارائه میدهد از سرعت Sal

الیزابت است و نه مادام العمر سیاستمدار اما او مادام العمر است جنگنده برای افرادی که نیاز به. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پس از آن-دادستان کل جف جلسه اعلام کرد قصد خود را به تداخل می گوید که قانونی علف های هرز, الیزابت مبارزه برای محافظت از مردم از کلرادو. او مشغول به کار در سراسر راهرو حتی با سناتور کوری گاردنر با وجود مخالفت با او در اکثریت قریب به اتفاق مسائل. او نشان داد او قانونی مهارت و تمایل به قرار دادن مردم بیش از پارتی در جهت پیشرفت.

او رهبری پیامی روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جلسات است که مردم آمریکا متحد شدند خود را در برابر ضد ماری جوانا در دستور کار است. این یکی از دلایلی است که من خیلی با اعتماد به نفس او را بهترین فرد برای رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است. او سازگار در باور خود را در انجام بسیاری خوبی برای بسیاری از افراد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

یک نامزد که می تواند بسیج شاهدانه رای دهندگان نیز الهام بخش جدید مردم به پای صندوق های رای. داده ها نشان می دهد که شاهدانه رای دهندگان به نوبه خود زمانی که سیاستمداران به آنها صحبت می کنند در مورد حشیش سیاست. دو سال پیش دهها هزار نفر از شاهدانه کارکنان دریافت ایمیل و تماس های تلفنی و توضیح داد که چگونه Jared پلیس بود یک مدافع برای ماری جوانا. سپس از آنها خواسته شد برای رفتن رای دادن. این شاهدانه رای دهندگان که قبلا رای دادند به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ در آخرین انتخابات فرمانداری معلوم شد در نرخ نزدیک به 50 درصد در سال 2018 است. تنها الیزابت وارن دارای سابقه و کمپین برنامه ریزی برای تعامل با این عمدتا هزاره شاهدانه رای دهندگان الهام بخش آنها را به نوبه خود در تاریخی تعداد در سال 2020 است.

به عنوان یک شاهدانه رای دهندگان من با افتخار تایید الیزابت وارن برای رئیس جمهور. من امیدوارم که شما برای رای دادن او در مارس 3.

Sal سرعت به عنوان یک شهرستان پوبلو کمیسر و رهبر اقلیت دموکرات در کلرادو در مجلس نمایندگان. او در حال حاضر یک boardmember معدنی هیل صنایع شاهدانه شرکت املاک و مستغلات در خدمت در هیئت مدیره برای Marijuana Policy Project, یک سازمان اختصاص داده شده به حشیش قانون اصلاحات.

Westword گاهی اجرا می شود از نظر قطعات و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به ساکنان مترو دنور. باید یکی از شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im