من شده است در داخل و خارج از زندان بیشتر از زندگی من. من آخرین محکومیت منجر به هجده ماه حبس برای سرقت هویت. من ترجیح می ماند در زندان مرخص حکم من از منتشر خواهد شد مشروط. اما من حبس انتشار در تاریخ 21 ژانویه سال 2020 است.

من بدون خشونت مجرم با سابقه absconding و جرائم مالی. من سابقه در آزادی مشروط وحشتناک است. آن بوده است مانند فیلم Groundhog Day برای بیست سال گذشته.

هیجان گرفتن آزاد شده از زندان را می پوشد به سرعت در حال. من یادآوری شد که در فوریه 25, زمانی که من آزاد شد از استرلینگ Correctional Facility. در اتوبوس به دنور من به گوش سایر زندانیان صحبت در مورد آنچه در اولین وعده غذایی خواهد بود زمانی که آنها می خواهم و چگونه برخی نمی تواند صبر کنید تا به بالا.

من از زندان آزاد شد بی خانمان بدون هیچ پول است. برای اولین بار منتشر زندانیان دریافت دروازه پول از $100; دوباره مجرم تنها پول خود به اهل بیت حساب. هر کس انتظار می رود برای ایجاد خود را آزادی مشروط در نظر دارد.

پیش از این آخرین باری که من منتشر شد این افسر آزادی مشروط تا به حال من به اتحاد مچ پا-نظارت بر اداره که سیلی bleeping (به معنای واقعی کلمه) صحبت کردن (به معنای واقعی کلمه) و گاهی جیغ (به معنای واقعی کلمه) GPS مچ پا نظارت بر روی من.

“تماس خود را افسر در حال حاضر. تماس خود را افسر در حال حاضر” دستگاه دستور داد در صدای ربات مانند فرمان. من خارج از اتحادیه ایستگاه در 5 بعد از ظهر فقط چند ساعت پس از آزادی من. من تا به حال هیچ پول و تلفن همراه و, من یک دایره مانند وحشت رقص به عنوان مانیتور barked جهت آن است. مردم بودند که با اشاره به من و موجد خسارت تا بچه های خود را.

من رفتم به اتحادیه ایستگاه برای پیدا کردن یک تلفن پرداخت. هیچ شانس. سپس من عبور از خیابان به پاره پوشش جایی که من توضیح داد که معضل من به میز مدیریت که به من اجازه استفاده از تلفن خود را. در حالی که مچ پا مانیتور در ادامه به بیپ ها و صحبت های من را در خود نگه دارد و برای 45 دقیقه بدون کسی تا به حال چیدن است.

چیزی از درون من فقط جامعی. گفتم: نوچ من رد می شود اما رایگان نیست.

من به نام یک دوست در اجرا از زندان به در آمده من را انتخاب کنید تا پس از آن قطع مچ پا نظارت و دور انداخته و آن را با تقلا کردن بیش از یک خاکریزی در بزرگراه بین ایالتی 25, انتشار آن از جنون بود که در زندگی از من. (سال قبل از آن من می خواهم قطع مچ پا مانیتور خاموش در جنوب ساختمان Auraria دانشگاه واریز آن را در یک دستشویی و توالت. آن جا نمی شوند; آن را نگه داشته صحبت کردن که من سمت چپ) ،

پس از مانیتور برداشته شد من خاموش و در حال اجرا — تمایلی فراری در حالت زنده ماندن. نتیجه نهایی: من فرود آمد پشت در زندان است.

من هیچ مجرم جنسی و یا تروریستی است. من صفر جرائم خشونت آمیز. چرا من باید مجبور به پوشیدن یک دستگاه که مرا تحقیر و ميترساند ، برای من که بدترین بخشی از این حکم است.

در هیئت مدیره آزادی مشروط شنوایی در ماه ژانویه به من گفت که اگر هیئت مدیره به من فرستاده بازگشت به جامعه با پول بی خانمان و در مچ پا نظارت بر آن خواهد بود یک “جانور” برای من با موفقیت کامل آزادی مشروط. من گفت: اعضای که من نه در زندان بماند و کار بر روی تخم مرغ مزرعه (ساز و برگ با زندان قرارداد که در آن برخی از زندانیان درآمد $16.25 در هر ساعت) و ترشحات من جمله در ماه اکتبر زمانی که من می تواند با پول است.

به جای من حبس خود را در آن روز و برنامه ریزی برای آزادی از زندان یک ماه بعد.

The Colorado Correctional Facility in Sterling.

کلرادو Correctional Facility در استرلینگ.

inmateaid.com

من بلافاصله نوشت: سر مورد مدیر در استرلینگ, درخواست برای خود من لغو آزادی مشروط و کار تا زمانی که من اصلی حکم تخلیه تاریخ در ماه اکتبر.

“این یک گزینه نیست برای شما,” او نوشت.

پس از آزادی من در این هفته من فقط تلاش برای زنده ماندن پیدا کردن مسکن و زمین ، بدون کمک از یک دوست نزدیک من در حال حاضر خواهد بود در زندان است.

در حالی که قرار داده شده در فشرده آزادی مشروط تحت نظارت این بار من نیاز به پوشیدن مچ پا نظارت بر. اما از من انتظار می رود برای به دست آوردن مسکن و کار به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است و دفع کردن برای خودم در پناهگاه تا زمانی که من می توانید به مسکن موقت و یا آپارتمان خود را.

من به مدیریت زمین کار شروع آوریل 1 هستم و در روند به دست آوردن مسکن از طریق نظامی جانبازان برنامه.

آن را دشوار است به درک چرا وزارت اصلاحات خواهد سرمایه گذاری بیش از $40,000 یک سال به زندانی کردن یک مجرم و سپس ارائه عملا هیچ چیز در راه خدمات پس از انتشار. امن مسکن برای لب گنده اولین بار از نود روز در خارج باید داده شود. به عنوان آن است که زندانیان باید به داشتن بیش از $5,000 قبل از آزادی آنها به منظور موفقیت انتقال دوباره به جامعه است. مچ پا مانیتور فقط باید روی parolees که مطرح شدید خطر خشونت و مجرمان جنسی.

داشتن parolees موفقیت همه را در خدمت منافع.

من به طور کامل متوجه است که آن را تا به من برای موفقیت است. اما این سیستم نباید پیچیده روند.

Michael J. McCarthy در حال حاضر در آزادی مشروط در دنور.

Westword هرازگاهی مقالات و قطعه نظر در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de