یک سال پیش در این ماه من پیوست و با همکاران به تصویب برای مردم عمل می کنند (H. R. 1) جامع ترین بسته ضد فساد اصلاحات پس از واترگیت.

با آوردن تاریک پول به نور توانمند سازی کوچک اهدا کنندگان در انتخابات و بازسازی اخلاق و مسئولیت پذیری در, واشنگتن, این لایحه ارائه شده در مبارزات انتخاباتی وعده برای مبارزه با قدرت از منافع خاص و واشنگتن مشغول به کار دوباره.

متاسفانه یک سال بعد این لایحه هنوز در گیر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را “قانونی قبرستان” همراه با صدها نفر دیگر از هر دو حزب لوایح مجلس را تصویب کرده است. این پیوست وجود دارد با صورتحساب برای مقابله با تغییر آب و هوا, کاهش خشونت اسلحه تقویت اقتصاد ما افزایش دستمزد, پایان دادن به تبعیض در رای گیری حفاظت از یکپارچگی ما انتخابات و کاهش هزینه های بالای داروهای تجویزی.

مک کانل او را می پوشد انسداد مانند یک نشان افتخار, اما این بن بست به معنی واقعی آسیب به Coloradans. امتناع خود را به اجازه می دهد یک رای در هر قانون به آدرس بالا رفتن سرسام آور هزینه های داروهای تجویزی یک مثال کامل — و یکی که نشان می دهد که چرا ما نیاز به مقابله با فساد در واشنگتن است.

در اواخر سال گذشته من با همکارانم به تصویب الیاس E. Cummings کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر عمل می کنند (H. R. 3) لایحه برای کاهش هزینه داروهای تجویزی. این قانون همچنین شامل آزادی من از قیمت سنگ آهن در بازار عمل می کنند که مانع بزرگ داروسازی از بهره ناعادلانه افزایش هزینه مواد مخدر فقط به خط جیب خود را با سود بیشتر.

در مصاحبه رای من برای H. R. 3 در ماه دسامبر من فکر سو راه, پرستار بازنشسته از شفق قطبی را دیدم که او را به انسولین افزایش می دهد بیش از 500 درصد یک شبه. ناگهان او نمی تواند به استطاعت او دارو برای یک بیماری او شده بود پس از برخورد با او چهارده. سو گرفتاری نیست منحصر به فرد است. آنچه که قابل توجه است این است که چگونه مثبت تاثیر H. R. 3 می تواند در آمریکایی است. در کلرادو به تنهایی 300,000 Coloradans مبتلا به دیابت را نجات دهد 75 درصد انسولین خود را در حالی که 400,000 Coloradans مبتلا به آسم خواهد صرفه جویی 80 درصدی در نسخه خود را.

و در عین حال….

مک کانل را مسدود کرده است رای دادن به این لایحه. او حتی مسدود شده و یک رای دو حزبی قانون معرفی شده توسط یک سناتور از حزب خودش آیووا چاک Grassley.

چرا ؟ به عنوان یک گزارش اشاره کرد در سال گذشته مک کانل ترس او “می تواند متحمل خشم خوبی تامین مالی صنعت دارویی” که مخالف H. R. 3. واقعیت این است که برای هر عضو کنگره وجود دارد سه داروسازی بزرگ لابی به دنبال خرید رای خود را.

در واقع مک کانل بالا است کنگره دریافت کننده پول از دارویی مدیران در سال 2020 چرخه انتخابات.

این اشتباه است. شرکت منافع خاص مانند شرکت های دارویی نباید قدرت وتوی سیاست به سادگی از آنجا که آنها می توانید صرف پول بیشتر در سیاست از خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه های انسولین خود را.

آن را به فساد و این باید متوقف شود.

اگر ما می خواهیم برای رفع شکسته سیستم اولین چیزی که ما باید انجام دهید این است که رفع نابرابری ساختاری در آن است. با عبور H. R. 1 ماه مارس گذشته ما نیست فقط اصلاح کمپین ما سیستم مالی ما بودند و ساختمان این بنیاد برای اطمینان از کیفیت مراقبت های بهداشتی مناسب پایان دادن به معضل خشونت اسلحه و مبارزه با تغییر آب و هوا. برای مقابله با هر یک از این مسائل ما باید قطع روابط بین منافع خاص نفوذ و سیاستگذاری فرایند است.

برای مردم عمل خواهد پایان تسلط پول بزرگ در سیاست توانمند سازی کوچک-دلار اهدا کنندگان آوردن تاریکی به نور و اطمینان حاصل کرد که کمیسیون انتخابات فدرال ابزار برای به اجرا درآوردن ما مالی مبارزات انتخاباتی ، اولین لایحه من تا کنون معرفی پایان تاریک پول عمل نیز شامل به عنوان بخشی از H. R. 1. آن را اجازه می دهد IRS به اطمینان حاصل شود که غیر سود پایبند به خود اجتماعی-رفاه ماموریت به جای مخفیانه قیف بزرگ پول به انتخابات.

این امر همچنین بازگرداندن اخلاق و مسئولیت پذیری در واشنگتن با کاهش درب گردان و اطمینان حاصل کرد که مقامات دولتی مشغول به کار هستند در جهت منافع عمومی. و آن را به حفاظت از حق رای با اجرای سیاست های مثل همان روز و اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان که تست شده اند در کشورهای در سراسر کشور است.

اگر ما قصد داریم برای پیشرفت در مسائل مانند کاهش مواد مخدر, قیمت, ما باید برای پایان دادن به تسلط پول بزرگ در سیاست شروع می شود که با مردم عمل می کنند.

در سالگرد یک سال از H. R. 1 تصویب در مجلس و سناتور مک کانل باید متوقف stonewalling و اجازه رای دادن به این مهم شد.

سابق ارتش رنجر وکیل و نماینده Jason کلاغ نشان دهنده کلرادو ششمین کنگره منطقه شامل شفق قطبی و بخش هایی از داگلاس آدامز و شهرستانهای استان است.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن را به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im