من یک بودایی رای دهندگان یکی از بسیاری از کسانی که سرخورده با سیاست اما کسانی که عاشق امریکا و قانون اساسی ما و “چراغ نور” ارزش های ما قبلا حمایت. اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای کارش و متوسط رای دهندگان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری مراحل اولیه آن در حال حاضر. Fortuitously کلرادو همراه با تعداد زیادی از کشورهای دیگر اخیرا به تصویب همه پرسی است که این در حال حاضر ممکن است.

اولیه فصل آغاز شده است و بر اساس نتایج اولیه آن را نگران کننده روشن است که ما در میانه مسلما صدای دلیلی نمی تواند نشستن در حاشیه و با تکیه بر مهیجی دموکرات برای انتخاب نامزد مناسب به ضرب و شتم رئيس جمهور ما است. یک سال 2016 پیو مطالعه تایید می کند که تنها درصد کمی از رای دهندگان در واقع شرکت در مقدماتی و آنها تمایل به 1) پردازان و 2) بیشتر علاقه مند به انتخاب همفکر نامزدها بیش از کسانی که در واقع می تواند برنده انتخابات است.

در این مرحله ما دموکراسی تهدید با ما اداره قضایی در حال حاضر به طور موثر تحت کنترل قوه مجریه و ما به عنوان مجلس سنا تأکید با آن رفتار ننگین در طول استیضاح محاکمه کنگره ما است. بعدی خواهد بود که فدرال رزرو. در یک نقطه در تاریخ ما که در آن غیر طبیعی تبدیل به حالت عادی دشمنان را تبدیل به متحدان نهفته است که باید تبدیل به “حقایق” قانون تبدیل شده است cronyism و نجابت تبدیل به سولفات ما به عنوان یک کشور به سادگی نمی تواند اجازه کوچک اما با انگیزه حاشیه تصمیم ماه نوامبر انتخابات. قطبش و بیش از zealousness از هر دو طرف در رفته است بیش از حد طولانی آن را پاره کردن کشور ما از هم جدا و آن را بدست ما را به جایی که ما امروز.

ما این وسط ما با سکوت و بی تفاوتی و عدم مشارکت, یک مرکزی بخشی از مشکل است و این رای دهندگان همه پرسی در خدمت به ارائه یک غول میکروفون برای ما بسیار مورد نیاز ، ما در حال حاضر باید گام تا که میکروفن و شنیده می شود.

اکثر آمریکایی ها درک نمی کنند که رای دهندگان مستقل دارای قدرت فوق العاده ای در اعداد است. در سال 2019 مستقل نشان داده و بخش عمده ای از رای دهندگان ثبت شده در 38 درصد دموکرات دوم در 31 درصد و خواهان ناچیز 26 درصد است. قرار داده راه دیگر مستقل نشان 46 درصد بیشتر رای دهندگان از اوباما و قابل ملاحظه ای بیشتر از رئیس جمهور پایه که دارای یک کنترل در امریکا است. در کلرادو شماره حتی بالاتر و 61 درصد از تازه ثبت نام رای دهندگان کارش. به عنوان یک نوسان خارجه کلرادو, نقش در ماه نوامبر است آنه و ما به تازگی قدرت صدا می تواند به عنوان یک منبع از رهبری و الهام بخش دیگر میدان نبرد متحده است.

اگر شما ناراحت کننده با امکان بسیار واقعی است که شما دو گزینه در ماه نوامبر انتخابات هستند یا خود اذعان سوسیالیستی (که بر اساس اولیه خود را رادیکال تاریخچه همراه با اخیر خود حمله قلبی سیاسی است بمب آتشزا به ایران حمله تبلیغات) و یا چهار سال بیشتر از یک شیطانی خود شیفته کینه توز و ذهنی ناپایدار “رهبر” است که نه تنها تهدید به زنده بودن ما و قانون اساسی ما و قوانین در حال حاضر ما در کنگره اما حتی بدتر قرار داده است و عزیزان ما در راه آسیب است با فقدان کنترل تکانه و درجه دوم antics در صورت از ما طلبی دشمنان شما باید صحبت کردن. اگر شما ناراحت کننده با چهار سال بیشتر از یک رئیس جمهور که مسخره تغییر آب و هوا که رهبری تنها یک حاشیه موثر است اما عظیم کاهش مالیات است که از طریق بالا رفتن سرسام آور کسری را فلج خواهد شد ما فرزندان و نوه های خود در دهه های آینده شما باید صحبت کردن. اگر شما بر این باورند که رهبر دنیای مدرن باید بالاترین نمونه ای از اخلاق و نجابت و صداقت و یک مثال برای آن شما می خواهید فرزندان و نوه خود را به آرزوی سپس شما باید نقش اساسی و…و آن را به سادگی با رای گیری در ماه نوامبر.

لطفا برای انجام بخشی خود را و شرکت در مارس 3 اصلی. وجود دارد تنها یک مدعی است که می تواند حلقه را وارد کنید و زمین جامد پانچ حذفی برای ما اما متناوب و شدید نوسانی جمهور. این نامزد بعید است که انتخاب ارجح از سنگر دموکراتیک استقرار و همین کارش رای دهندگان باید شنیده شود. ما مردم هستند توقف نهایی-شکاف در زمان های تاریخی ما در حال حاضر چهره. ما نیاز به یادگیری از دیگر های اخیر لحظات در تاریخ که در آن غیر طبیعی و نرمال شد و مردم از دلیل صحبت نمی کنم تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

بزرگ الی ویزل از بازماندگان هولوکاست و برنده جایزه نوبل معروف گفت: “من سوگند هرگز به سکوت در هر زمان و هر کجا که انسان تحمل درد و رنج و تحقیر. ما همیشه باید به طرف. بی طرفی کمک می کند تا ظالم هرگز قربانی. سکوت تشویق می کند عذاب را هرگز عذاب.” آن زمان ما با توجه به کلمات خود را و نه تنها صدا را به ما جمعی سکوت اما عمل به ما جمعی ” است.

ما بسیار اساسی است, در خطر است, و پدران ما و کسانی که برای درگذشت این بار افتخار کشور تقاضا آن را از ما.

اگر شما ثبت نام دموکرات یا جمهوری خواه در کلرادو شما باید خود را دریافت کرده اند ریاست جمهوری اولیه رای گیری در پست الکترونیکی. اگر شما ثبت نام اصلی رای دهندگان که می خواهد به ثبت نام برای یک حزب در مارس 3, رای, شما هنوز هم نیاز به ثبت نام برای تبدیل شدن به یک رای دهندگان و یا شما خود را دریافت کرده اند رای گیری به پایان مهلت مارس 24 اگر شما می خواهید برای دریافت یک ریاست جمهوری اولیه رای گیری در پست الکترونیکی. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کلرادو وزیر امور خارجه, وب سایت است.

دبرا الکساندر کلرادو مادری که زندگی در کشور 56 سال است. Westword گاهی اجرا می شود از نظر قطعات و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. اگر شما یکی از شما می خواهم به ارسال و ارسال آن به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de