باز: ما دندانپزشکان به سرعت بازسازی پس از ویروس خاموش کردن

دندانپزشکی در آمریکا دفاتر به سرعت تندرست اما نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است. انتظار اجتماعی فاصله لایه محافظ دنده و یک رویکرد جدید به برخی از روش های برای محافظت در برابر coronavirus.

دفاتر دندان تا حد زیادی بسته به جز مراقبت های اورژانس پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود در ماه مارس است که آنها را باید به تاخیر روش انتخابی مانند تمیز کردن دندان و پر کردن حفره.

                                                                                                                                                                                                                       

توسط مارس تنها 3 درصد از مطبهای بودند باز به صورت غیر اورژانس با توجه به Marko Vujicic, اقتصاددان ارشد با انجمن دندانپزشکی آمریکا سلامت موسسه سیاست.

رای گیری داده ها نشان می دهد حدود دو سوم بودند باز در مارس و Vujicic انتظار دارد که برای رسیدن به 97 درصد در پایان ماه ژوئن است. او تخمین می زند که تنها 1% از دندانپزشکان در نهایت فروش خود را به شیوه های بازنشسته و یا فایل برای ورشکستگی.

‘œThey به نظر می رسد که اب و هوای طوفان’� Vujicic گفت.

دندانپزشکان می گویند دولت وام کمک برخی از آنها برای زنده ماندن خاموش و تقاضا برای کار خود است هل دادن آنها را برای بازگشایی به سرعت.

‘œThe نیاز به حتی روال مراقبت از دندان هرگز دور رفت,’� دکتر گفت: Terri Tiersky که اجرا می شود یک عمل در Skokie, Illinois. ‘œWe مورد نیاز برای بازگشت به بیماران … و کارکنان ما نیاز به بازگشت به کار،’�

                                                                                                                                                                                                                       

Tiersky بسته دفتر او به همه اما شرایط اضطراری در اواسط ماه مارس. او سپس به کمک ترتیب کمک های مالی از تجهیزات حفاظت شخصی از شیکاگو دندانپزشکی جامعه برای کارگران بهداشت درمان COVID-19 بيمار.

او باز در اوایل ماه ژوئن پس از خرید تصفیه کننده هوا و عقب در دنده محافظ.

‘œWe در حال خم شدن به عقب مطمئن شوید که دفاتر ما آماده هستند و امن’� گفت Tiersky که می پوشد دو ماسک هنگامی که او می بیند بیماران.

Nickolette Karabush یکی از Tiersky اول بیماران به بازگشت پس از او یک دندان ترک خورده در حالی که غذا خوردن پاپ کورن. 58 سال Highwood, ایلینوی, ساکن یک اختلال خود ایمنی بوده و ماندم, به در خانه پس از COVID-19 رسید.

‘œThe فکر نیاز به رفتن به یک دندانپزشک منشی واقعا فقط من از freaked,’� او گفت:.

Karabush حل و فصل پس از او را دیدم همه در Tiersky را با پوشیدن ماسک و هیچ کس دیگری در اتاق انتظار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œEverything بسیار تمیز’� او گفت:. ‘œIt احساس مانند یک محیط بسیار امن.’�

Tiersky و دیگر دندانپزشکان گرفته اند چند اقدامات احتیاطی مانند از بین بردن اتاق انتظار مجلات و درخواست بیماران در مورد COVID-19 علائم قبل از آنها دریافت مراقبت.

دکتر کرک Norbo یک کارمند مستقر در سالن انتظار خود را هیبلا ولی ویرجینیا مطب دندان را به بازدید کنندگان درجه حرارت قبل از آنها وارد اتاق انتظار.

پس از آن وجود دارد دنده.

بیشتر از یک œStar جنگ با سپر چهره و ماسک و مسائل و لباس است که بسیاری از دفاتر به حال استفاده نشده,’� گفت Norbo که به یاد حتی با پوشیدن دستکش دهه پیش در دانشکده دندانپزشکی.

برخی از شیوه های شارژ هزینه های اضافی به پوشش هزینه های اضافی که دنده. نه Norbo و نه Tiersky می گویند که آنها در حال انجام این کار است.

دندانپزشکان نیز تغییر نحوه عمل آنها. Coronavirus گسترش است از فرد به فرد عمدتا از طریق قطرات در هوا هنگامی که کسی با یک عفونت, سرفه, عطسه و یا ایران. به همین دلیل ماسک و اجتماعی فاصله تشویق می شوند.

کار دندانپزشکی نیاز به چهارم و می تواند تولید یک اسپری از بزاق و آب. Norbo و دندانپزشکان دیگر بازگشته اند به استفاده از ابزار دستی برای روش های مانند تمیز کردن دندان به جای استفاده از ابزار است که ممکن است انجام این کار سریع تر اما ایجاد بیش از این اسپری.

Norbo گفت: چک حفاظت وام حدود 250.000 دلار کمک کرد او را به عقب کارکنان خود را پرداخت و آنها را تا زمانی که کسب و کار را تا پس از اتاق دوباره باز شد در اوایل ممکن است.

شیوه های در حال بالا رفتن از یک سوراخ بزرگ به عنوان آنها بازگشایی شده است. شخصی, هزینه های خدمات دندانپزشکی کاهش یافته است 61% در ماه آوریل نسبت به ماه مشابه در سال گذشته با توجه به غیر انتفاعی تحقیقات بهداشتی شرکت Altarum. که دو برابر کاهش را تجربه کل بخش بهداشت و درمان مراقبت.

این ممکن است در حالی که برای همه کسب و کار بازگشت. Altarum اقتصاددان آنی ترنر اشاره کرد که بسیاری از مراقبت از دندان اختیاری است و می تواند به تعویق افتاد و بیماران هنوز هم نگران بودن در معرض ویروس.

‘œPeople ممکن است تمایل به بدفع الو قت گذراندن در شستشو و تمیز کردن و تعمیر و نگهداری به هر حال,’� او گفت:.

Norbo گفت: کسانی که بازگشته اند به عمل خود را تا کنون در حال خوشحالم که برگشت. او فکر می کند که بازدید از کمک به مردم احساس می کنند ‘œgetting به تا حدودی از یک زندگی عادی است.’�

‘œIt راه بیش از فقط دندانپزشکی’� او گفت:.

___

پیروی تام مورفی در توییتر: @thpmurphy

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de