گروه های مخالف آماده برای مبارزه با بیش از مالیات فارغ التحصیل

اسپرینگفیلد — روز پس از فرماندار اهدا $51.5 میلیون دلار از ثروت شخصی خود را به یک کمیته حمایت از یک فارغ التحصیل مالیات بر درآمد متمم قانون اساسی یک ائتلاف جدید را آغاز کرده است تلاش برای شکست اندازه گیری.

در خطر است و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را امضا سیاست پیشنهاد — متمم قانون اساسی دور انداختن دولت را حفاظت از تخت نرخ مالیات بر درآمد برای یک ساختار جدید اجازه می دهد قانونگذاران به مالیات سطوح مختلف درآمد در نوسان نرخ مالیات. یک رای ساختار است که اثر را اگر اصلاح عبور انتظار می رود به بیش از 1 میلیارد دلار در دولت های اضافی درآمد این سال مالی و بیش از 3 میلیارد دلار در سال است که اجرا شده است برای یک سال مالی.

                                                                                                                                                                                                                       

پریتزکر را عظیم بررسی گزارش بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته رفت و به رای بله برای انصاف رای کمیته طرح که او در حال حاضر اهدا 5 میلیون دلار. تنها کمک مالی به کمیته برای $250 تا فرماندار اساسا خود بودجه این کمیته را فشار برای تغییر قانون اساسی از حدود 3.4 میلیارد دلار ثروت.

روز سه شنبه در چهار شهر یک گروه از کسب و کار-سازمان گره خورده است — از جمله ایلینوی, اتاق بازرگانی, ایلینوی, مزرعه دفتر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل-ایلینوی و فن آوری و ساخت انجمن — به نام همزمان اخبار همایش در چهار شهرستانها به پرونده خود را در برابر این پیشنهاد است.

تاد Maisch رئیس ایلینوی اتاق بازرگانی گفت: در کنفرانس خبری ائتلاف — که او امیدوار است رشد خواهد کرد که شامل چندین گروه های کسب و کار — شد “آماده نیست” به آدرس چقدر آن مایل به خرج کردن در این مبارزه است.

“وجود خواهد داشت منابع,” او گفت:. “اما باز هم نکته مهم این است که ما نیازی به مطابقت طرفدار صرف. ما فقط باید به جلو بروید و رقابتی می باشد. ما لازم نیست به صرف دلار برای دلار به دلیل این است که رک و پوست کنده منفور ایده پس از رای دهندگان کشف کردن آنچه که واقعا در رفتن است. … اگر از طرفداران بودند که برخی از آنها تا به حال این را در کیسه خواهد آنها نوشته شده است $51 میلیون بررسی کنید ؟ من فکر نمی کنم.”

                                                                                                                                                                                                                       

اخبار کنفرانس باعث شد سریع از مقاومت مواجه pro-متمم گروه از جمله از رای مثبت به صورت عادلانه مالیات یکی دیگر از کمیته حمایت جامعه و گروه های حمایت سازمان های کارگری و گروه های ایمان.

“کار مردم به شدت حمایت عادلانه مالیات متمم چون هر کسی که باعث می شود تحت 250.000 دلار را کاهش مالیات و یا پرداخت بیشتر” جان Bouman گروه رئیس گفت: در انتشار اخبار.

نرخ ساختار

در نهایت آن خواهد بود تا به رای دهندگان که آیا مالیات بر تخت — که در حال حاضر مالیات همه درآمد در نرخ 4.95% — باقی خواهد ماند مندرج در دولت حاکم بر سند عنوان شده است پس از سال 1970 قانون اساسی کنوانسیون. اگر بیش از نیمی از کسانی که رای گیری در انتخابات ماه نوامبر یا سه پنجم از کسانی که رای گیری در انتخابات سوال تصویب و اندازه گیری, راه خواهد بود هموار برای یک فارغ التحصیل رای ساختار را به اثر.

قانونگذاران در حال حاضر تصویب نرخ تبدیل خواهد شد که قانون در Jan. 1 باید رای دهندگان تصویب تغییر قانون اساسی. نرخ باقی خواهد ماند مسطح یا کاهش برای کسانی که به ساخت 250.000 دلار یا کمتر در حالی که آنها را افزایش می دهد برای کسانی که بالاتر از این مبلغ است.

                                                                                                                                                                                                                       

هر رای ساختار تک filers خواهد پرداخت حداکثر نرخ 7.99 درصد تمام درآمد خود را یک بار درآمد مشمول مالیات در صدر $750,000. برای مشترک filers که رای دادن اثر طول می کشد در تمام زمانی که درآمد آن بیش از 1 میلیون دلار است.

برای بقیه براکت هر تغییر نرخ مالیات اعمال می شود تنها به یک خاص حاشیه درآمد.

نرخ همه filers 4.75% در درآمد مشمول مالیات از $0 $10,000; 4.9% از $10,001 به $100,000; 4.95% از $100,001 به 250.000 دلار است.

برای مشترک filers یک 7.75 درصد رای خواهد لگد در حاشیه از $250,001 به $500,000; و 7.85% از $500,001 به $1 میلیون نفر است. برای تک filers به 7.75 درصد رای خواهد اعمال می شود از $250,001 به $350,000 در حالی که 7.85% نرخ را اعمال می شود از $350,001 به $750,000.

این لایحه همچنین شامل افزایش مالیات بر ملک اعتباری از 5 درصد به 6 درصد و تا 100 دلار برای هر کودک اعتبار مالیاتی برای درآمد کمتر از $100,000 و تنها افراد با درآمد کمتر از $80,000.

نرخ مالیات شرکت های بزرگ را از 7 درصد به 7.99% و نه از جمله یک موجود شرکت ملک جایگزینی مالیات از 1.5% به 2.5% است که تغییر نکرده است با این لایحه.

استدلال

استدلال اصلی مخالفان است که در مورد چه رای ساختار انجام خواهد شد پس از اصلاح گذشت اما به جای تمرکز بر اینکه آیا ایلینوی سیاستمداران می تواند قابل اعتماد با قدرت به تنظیم های مختلف نرخ مالیات بر سطوح متفاوت از درآمد.

برای طرفداران از جمله پریتزکر, پاساژ گیری در مورد افزایش درآمد از این دولت بالاترین حقوق بگیران بدون نیاز به تکیه بر طبقه متوسط Illinoisans به تعادل دولت کتاب. مالی سويه از COVID-19 همه گیر آن را حتی بیشتر لازم است.

ایلینوی مزرعه دفتر رئیس جمهور ریچارد Guebert اما گفت: درآمد پیش بینی شده آمده از مالیات فارغ التحصیل نخواهد تعادل دولت کتاب با توجه به همه گیر اثرات و افزایش حقوق بازنشستگی و بدهی. این بدان معناست که او استدلال کرد در کنفرانس خبری که تنظیم به در حال حاضر-تصویب نرخ ساختار قریب الوقوع خواهد بود.

نحوه کاهش هزینه و اصلاحات به دولت در حقوق بازنشستگی پرداخت طرح باید مقدم بر تلاش برای افزایش بیشتر درآمد مالیاتی مخالفان استدلال کرد.

“Illinoisans هستند به حق نگران آن است که مالیات مترقی منجر به آینده افزایش مالیات” Guebert گفت. “در صورت تصویب این پیشنهاد افزایش مالیات دیدار خواهد کرد پیش بینی کسری بودجه و بدهی های که می آیند در چند سال آینده. … آن را به یک نمایش مسخره به این باور است که ما می توانیم فقط مالیات بالای 3 درصد از درآمد بیش از و بیش از دوباره.”

این فارغ التحصیل ساختار مالیاتی نمی خواهد تغییر تعداد رای در مجمع عمومی مورد نیاز برای افزایش مالیات — لازم آستانه باقی خواهد ماند یک اکثریت ساده. مخالفان اما استدلال می کنند که آن را سیاسی آسان تر برای مقامات منتخب به رای دادن برای افزایش مالیات که این امر تنها برخی از دولت و شهروندان است نه همه آنها.

یکی دیگر از حریف سیندی نیل از NFIB ایلینوی گفت: کاهش مالیات املاک باید تمرکز بیشتر از درآمد افزایش.

در حالی که مخالفان استدلال می کنند که افزایش نرخ شرکت ها خواهد صدمه دیده و کار سازندگان و کسب و کارهای کوچک, طرفداران استدلال کرده اند اکثریت قریب به اتفاق صاحبان کسب و کار کوچک را ببینید کاهش مالیات بر اساس این طرح اگر آنها در حال عبور از طریق اشخاص مانند S-سپاه و یا تنها صاحبان.

در میان کسانی است که طرفداران کوئنتین فولکس واگنی سابق پریتزکر بالا کمپین کارمند که سر رای بله برای انصاف کمیته که فرماندار اتحاد قریب میلیون ها نفر خود را.

“از آنجا که حقیقت ندارد در سمت خود در این کنفرانس خبری پر شده بود با دروغ از آغاز تا پایان” او در بیانیه ای گفت: بلافاصله پس از مخالفت با کنفرانس خبری. “بر خلاف آنچه آنها می گویند مالیات عادلانه خواهد شد تنها تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک است که بیش از 250.000 دلار در سال در سود حداقل 97 درصد از Illinoisans را ببینید هیچ مالیات بر درآمد افزایش و یا کاهش مالیات.”

مشابه استدلال ارسال خواهد شد به هر خانواده در دولت در قالب یک جزوه توضیح متمم بعد از این سال. وزیر امور خارجه گفت: در این جزوه که به دولت است که توسط قانون مورد نیاز برای ارسال از طریق پست خواهد شد با شروع سپتامبر. 21. استدلال برای تغییر نوشته شده توسط دموکرات ها در حالی که جمهوری خواهان نوشت: استدلال در برابر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de