اورنج کانتی ممنوعیت همه عمومی و خصوصی اجتماعات – از جمله کار در خارج از خانواده تنها

سانتا آنا (CBSLA) – اورنج کانتی مقامات جمعه در زمان اقدام بی سابقه با ممنوعیت های عمومی و خصوصی جمع آوری فراتر از کسانی که از یک خانواده تنها به عنوان حوزه های قضایی سراسر جهان دست و پنجه نرم با گسترش coronavirus.

شهرستان افسر بهداشت دکتر نیکول سریع صادر نظم موثر بلافاصله منع “عمومی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم از جمله در محل کار اتفاق می افتد خارج al تک خانواده و یا زندگی در فضا است.”

منظور منع نمی کند اعضای هر خانواده یا زندگی واحد از جمع آوری و در محل باقی می ماند از طریق 31 مارس است.

این امر برای همه “حرفه ای و اجتماعی و گردهمایی جامعه” در خارج از یک لیست از “فعالیت های ضروری” که شامل بهداشت و درمان و زیرساخت اولین پاسخ دهندگان و پرسنل اورژانس فروشگاه های مواد غذایی, تلویزیون, رادیو, رسانه, خدمات, لوله کش laundromats و رستوران ها و کافه ها.

رستوران ها و دیگر مواد غذایی در خدمت امکانات تنها مجاز به ارائه تحویل و یا حمل کردن خدمات. “اجتماعی فاصله” – در حال حاضر شایع تمرین حفظ حدود شش فوت از راه دور از تمام افراد مورد نیاز خواهد بود برای همه چیدن مواد غذایی در سایت.

پس از سلامت به منظور رفت و به اثر به طور معمول شلوغ, تاریخی, پیر Towne نارنجی بود عملا خالی به عنوان میله, رستوران ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار بسته خود را درب.

“شما می دانید ما می خواهیم به صورت هوشمند و اقدامات احتیاطی” گفت: توستین مقیم پل Stebner.

هنوز Stebner و همسرش, مارنی هستند در هیئت مدیره با OC سلامت افسر منظور منع عمومی و خصوصی تجمعات از هر تعداد.

“این فقط رفته کمی بیش از حد” مارنی گفت.

منظور این است که صدمه زدن به OC کسب و کار بیش از حد. O’hara را میخانه تا به حال تعطیل در روز سنت پاتریک زیرا نه فروش مواد غذایی است.

“بسته شدن فقط سرگرم کننده در راه هر شکل یا فرم” گفت: مدیر Jason گاردنر. “[این] افتضاح چون من باید کارکنان و من نگران آنها است.”

بسیاری از کارکنان که در حال حاضر زندگی چک چک خواهد بود از کار برای مدت حداقل دو هفته.

“من یک کمی پول ذخیره شده اما من صرفه جویی در پول برای یک واقعی اورژانس گفت:” نیکلاس Lacava یک دروغ بزرگ و فاحش در o’hara است.

علائم در بسیاری از مغازه اعلام کسب و کار موقت تعطیل اما برخی تعجب می کنم اگر منع تجمعات عمومی را نافرجام و باعث وحشت بیشتر خرید.

در رالف را در نارنجی مردم تا به حال به در خط خارج در شب سه شنبه. فروشگاه مواد غذایی تنها مجاز 25 خانوار در هر 10 دقیقه است.

کاربران می رسند در یک بسته دادگاه مواد غذایی که در جدول قرار داده شده در بالای جداول اما takeout سفارشات در دسترس هستند لس آنجلس در 17 مارس سال 2020 است. (گتی ایماژ)

منظور این است که قابل اجرا توسط پلیس و کلانتر مقامات.

“ما می دانیم اعضای جامعه ممکن است تجربه مرتبط با اضطراب اجتماعی اختلال ناشی از COVID-19 و می خواهید برای تشویق مردم برای رسیدن به عزیزان با استفاده از روش های مناسب مانند تلفن تصویری, پیام, ایمیل و متن” گفت: سریع که برای اولین بار پرده برداری از این طرح در طول یک جلسه اضطراری هیئت ناظران شنبه.

شبیه رستوران بسته شدن سفارشات در حال حاضر صادر شده است در لس آنجلس و در کنار رودخانه شهرستان و همچنین شهرهای متعدد از جمله L. A. بورلی هیلز و سانتا مونیکا.

سریع دارای اختیارات قانونی برای صدور دستور تنظیم رستوران و بار, عملیات و دستور اجرا شود می تواند با جریمه و یا حتی تحت تعقیب کیفری.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im