اورنج کانتی آشپز فراهم می کند بیش از 545K وعده های غذایی در 7 هفته برای پسران و دختران باشگاه کودکان

اورنج کانتی (CBSLA) — در حالی که coronavirus آهسته است بسیاری از کسب و کارهای محلی که نبوده است و در این مورد در طول این دوران سخت که نیاز به وعده های غذایی همچنان به رشد Serato در خدمت بیش از 545,000 وعده های غذایی در طی 7 هفته.که در ادامه به خوراک کودکان گرسنه.

آشپز Bruno Serato همواره مشغول تغذیه کودکان کمتر خوش شانس در پسران و دختران باشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا, اما آخرین ماه و نیم بوده است شکستن رکورد.

هر سال Serato آماده یک میلیون ماکارونی شام را از آشپزخانه خود را در آناهایم ،

در طول این دوران سخت که نیاز به وعده های غذایی همچنان به رشد Serato در خدمت بیش از 545,000 وعده های غذایی در طی 7 هفته.

“چگونه می تواند شما را متوقف و برای تغذیه به افرادی که گرسنه است ؟ چگونه شما می توانید اجازه دهید که کودک از رفتن به رختخواب گرسنه ؟ من نمی تواند انجام دهد. من نمی تواند به توقف آنچه که من انجام,” او گفت:.

وعده های غذایی در دسترس هستند برای وانت و تحویل به 30 شهرهای مختلف در پرتقال و لس آنجلس بوده است.

بسیاری از زمان وعده های غذایی تنها غذای گرم کودکان را وادار به خوردن آن روز. Serato همیشه شامل اندازه کافی برای تمام اعضای خانواده.

“ما دریافت کمک های مالی از مردم آنلاین, آنها رفتن به وب سایت من catarinasclub.org و من بسیاری از مردم پرسیدن “چگونه می تواند به ما کمک کند؟'”

Caterina باشگاه نام Serato خیریه است نام خود را در اواخر مادر او را تشویق کرد که برای همیشه در کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de