اورنج کانتی انتظار برای تغییر ماسک سفارش زیر استعفای افسر بهداشت دکتر Nichole سریع


سانتا آنا (CBSLA) — روز پس از استعفا اورنج کانتی ارشد بهداشت افسر دکتر Nichole سریع ماسک صورت جهت است که انتظار می رود اصلاح شود با توجه به O. C. استاد راهنما لیزا Bartlett.

سریع استعفا داد و در دوشنبه شب پس از او تا به حال شده است در مواجهه با تهدیدات و اعتراضات در خانه اش با توجه به دستورالعمل های بهداشتی که نیاز O. C. ساکنان به سایش پوشش صورت در هر زمان که آنها نمی تواند حفظ شش پا از فاصله فیزیکی.

تصویر: دکتر Nichole سریع (حسن نیت ارائه میدهد: CBS)

ادامه مطلب: Orange County Health افسر Nichole سریع استعفا داد پس از مواجه با تهدید صدور ماسک صورت سفارش

بارتلت گفت: سریع موقت جایگزین O. C. مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau انتظار می رود برای قرار دادن یک نظم جدید در محل در روز پنج شنبه است که باعث می شود با پوشیدن پوشش صورت “به شدت توصیه می شود” به جای مورد نیاز با چند استثنا.

بارتلت گفت: او می خواهد به نگه داشتن ماسک های مورد نیاز برای فروشگاه های مواد غذایی و دیگر کسب و کار خرده فروشی.

“من می خواهم به نگه داشتن آن در اثر نه تنها به حفاظت از مردم اما کارگران” بارتلت گفت. “وجود دارد برخی از کسب و کار که در آن شما نمی تواند انجام شش پا اجتماعی فاصله.”

Chau روز سه شنبه در دفاع از سریع ماسک که صادر شد در 23 مه به عنوان مقامات شهرستان دریافت مجوز از دولت برای بازگشایی برخی از عملیات کسب و کار از جمله در شخص ناهار خوری و فرد خرید.

سریع گفت: او با صدور دستور از فراوانی از احتیاط به اقامت در خانه دستور می شد برداشته و بیشتر مردم خواهد بود در تماس با هر یک از دیگر.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها توصیه می کند در صورت پوشش برای “افراد مسن تر از سن 2 سال در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.” این معافیت شامل افرادی با سن کمتر از 2 سال و “هر کسی که دارای مشکل در تنفس یا ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک.”

به عنوان چهارشنبه اورنج کانتی گزارش کرده 147 جدید کروناویروس موارد و 13 اضافی مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 7,737 موارد و 198 مرگ و میر.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de