اورنج کانتی آتش نشانان خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض ممکن است Coronavirus بیمار

ارواین (CBSLA) – اورنج کانتی آتش اقتدار خدمه مستقر در ارواین خود قرنطینه پس از گفته آمدن به تماس با ما با امکان coronavirus بیمار است.

آژانس در گزارش روز دوشنبه که چهار نفر از پرسنل آتش نشانی ایستگاه شماره 20 واقع در 7050 Corsair تصمیم به خود قرنطینه پس از آنها حمل و نقل بیمار شنبه شب به یک بیمارستان محلی بود که به تازگی از سفر بین المللی و نشان داد که علائم شبیه به COVID-19.

آتش نشانان با قرنطینه خود در داخل ایستگاه آتش نشانی به عنوان یک احتیاط. همه آنها تست شده و منتظر نتایج.

بقیه شرکت موتور 20 آتش نشان که نمی شد در این تماس از جمله فرمانده گردان بودند نقل مکان کرد و به یکی دیگر از ایستگاه.

همانطور که از صبح روز دوشنبه, the O. C. مراقبت های بهداشتی آژانس گزارش شده بود تنها یک مورد تایید شده از coronavirus در شهرستان است. که بیمار به طور کامل بهبود یافتند.

The O. C. هیئت ناظران تایید اضطراری برنامه صبح روز دوشنبه که خواستار آموزش های خاص برای اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی در مورد نحوه رسیدگی به کروناویروس مبتلا ، آن را آسان تر برای شهرستان به تماس با منابع اضافی از مقامات ایالتی و فدرال در صورت وجود شیوع مقامات می گویند.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری COVID-19 گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>