اورنج کانتی مقامات بهداشت تایید 2 مورد از Coronavirus

سانتا آنا (CBSLA) – Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس تایید کرده است دو presumptive موارد مثبت coronavirus.

این سازمان در بیانیه ای گفت: روز شنبه که در آن بهداشت عمومی آزمایشگاه آزمایش دو موارد مثبت COVID-19 یک مرد در 60 و یک زن در 30s که هر دو به تازگی از سفر به کشور با گسترده انتقال است.

HCA ارسال نمونه ها به CDC برای تایید و نتایج در حال بررسی است.

“بیشتر شما به دنبال چیزی بیشتر احتمال دارد شما را به پیدا کردن آن گفت:” دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت. “در حال حاضر که ما بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر به انجام COVID-19 تست ما انتظار می رود برای دیدن موارد بیشتر در اینجا در اورنج کانتی.”

HCA است پس با تمام افرادی که تماس نزدیک با افرادی که آزمایش مثبت به آنها را به اطلاع آنها ممکن است در معرض خطر عفونت با توجه به این بیانیه. آژانس نظارت خواهد شد تماس نزدیک برای علائم اما گفت که کسانی که تا به حال بازی گاه به گاه تماس با تایید موارد (مانند بودن در همان فروشگاه مواد غذایی و یا سینما) در حداقل خطر ابتلا به عفونت.

سریع پیشنهاد اورنج کانتی ساکنان اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش همه بیماری های تنفسی از جمله coronavirus از جمله پوشش خود سرفه و عطسه اجتناب از لمس کردن صورت خود و شستن دست های خود را اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>