اورنج کانتی مقامات گزارش 12 اضافی Coronavirus مرگ و میر 248 موارد جدید آوردن مجموع به کمتر از 9K

سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی مقامات بهداشتی گزارش 248 جدید کروناویروس موارد و 12 اضافی مرگ و میر سهشنبه آوردن مجموع 233, 59 که رخ داده طی هفته گذشته و نیم.

این شهرستان تعداد کل موارد در حال حاضر در 8,999.

در هفته گذشته در این شهرستان گزارش شده 36 تلفات یازده که گزارش شده بیش از آخر هفته آوردن مجموع به 221.

با توجه به مراقبت های بهداشتی آژانس 117 مرگ و میر درگیر ساکنان خانه های پرستاری ماهر امکانات.

از جمعه این شهرستان گزارش شده 1,047 ساکنان خانه های سالمندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 565 کارکنان آلوده شده اند.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری غوطه ور از 315 روز دوشنبه به 300 روز سه شنبه. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است به 137.

یکی از این بیماران شامل آناهایم آتش سروان. دیو بیکر بود که بستری برای ماموریت بیمارستان در میشن ویجو در ژوئن 7, توجه به همسر.

یکی دیگر از آتش نشان است که بود در بخش مراقبت های ویژه خارج از واحد اما همچنان در بیمارستان بستری است و “نشان دادن بهبود” آناهایم Fire & Rescue سخنگوی شین Carringer گفت.

به تاریخ این شهرستان است 4,185 مستند بهبود.

جمعه گذشته, بارها ورزشگاه و سینما بودند مجاز به آغاز بازگشایی همراه با جامعه استخر و مدارس و اردوگاه های روز, موزه, گالری, باغ وحش, آکواریوم, از wineries و خانواده, مراکز تفریحی.

روز قبل از اورنج کانتی مقامات برداشته ماسک صورت نیاز اگر چه مقامات بهداشت هنوز هم به شدت توصیه می شود مردم آنها را می پوشند.

کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به استرس برای ساکنان اهمیت پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

“این است که نه برای خود فرد حمایت” گفت: HCA دستیار کارگردان لیلی نهفته گفت. “این است که برای محافظت از دیگران… از بالقوه پیمانکاری COVID-19 اگر شما نمی دانید که شما آن را داشته باشد.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net