اورنج کانتی گزارش 1,028 Coronavirus موارد جدید مرگ و میر دوشنبه

سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مقامات آژانس روز دوشنبه گزارش داد 1,028 موارد جدید از رمان coronavirus — بالاترین تا کنون یک روز کل — اما گفت سنبله بود که با توجه به جمع شدن گزارش از دولت است.

یک تکنسین دامپزشکی vaccinates Cohiba سگ به عنوان صاحب ساشا Cardenti کمک در یک درایو-از طریق حیوان خانگی واکسن درمانگاه در میشن ویجو حیوانات خدمات مرکز در میان COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 23 ژوئن. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

فقط با دو تا از تازگی گزارش موارد مربوط به پرستاری ماهر امکانات, نزدیک به تمام موارد جدید باعث شد جامعه گسترش یافته است.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا بارتلت گفت: افزایش شدید موارد به نظر می رسد به آخر هفته روز یادبود تجمعات و تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس.

“چیزی وجود دارد که یک نقطه ماشه به این نوع افزایش و کسانی که در تاریخ نمونه جمع آوری شد که حس می کند زمانی که آنها در حال گرفتن بیمار دو یا سه هفته,” او گفت:.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. Newsom OC کلانتر برخورد صورت اجرای پوشش

بارتلت نیز گفت: سن از کسانی که آلوده شد روند نزولی با جوان, بزرگسالان در 30s و 40s خود را تست مثبت در یک نرخ بالاتر از آنچه قبلا ثبت شده است.

در مجموع در این شهرستان گزارش شده 17,882 coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر — 1,220 در گزارش پرستاری ماهر امکانات 410 از شهرستان زندان و 111 در unhoused جمعیت — و 366 مرگ و میر.

تعدادی از بیماران بستری و همچنین افزایش دوشنبه با 634 بستری از جمله 203 در بخش های مراقبت ويژه.

همانطور که از روز دوشنبه مقامات شهرستان انجام داده بودند 270,659 COVID-19 تست و مستند 8,634 بهبود.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de