اورنج کانتی گزارش 71 جدید کروناویروس موارد 2 مرگ و میر بیشتر; کلانتر آزاد کردن زندانیان اوایل

سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی جمعه گزارش 71 جدید تایید موارد از رمان coronavirus افزایش این شهرستان را در مجموع به 321 و بیشتر از مرگ و میر.

بخش اول مرگ و میر گزارش روز شنبه درگیر یک 75 ساله که در بیمارستان بستری شد مارس 17 و دو روز بعد درگذشت.

از شهرستان 321 موارد 75 ساکنان قرارداد این ویروس از طریق سفر 27 توسط فرد-به-فرد گسترش و 75 شد و جامعه به دست آورد. باقی مانده 73 موارد تحت بررسی هستند.

بسیاری از موارد 134 گزارش شده در محدوده سنی 18-49, 76 موارد درگیر افراد بین سنین 50-64 و 39 بیماران 65 سال یا مسن تر. وجود دارد یک مورد تایید شده در یک کودک زیر سن 18.

مرتبط با: OC مقامات بهداشت موضوع هشدار تایید نشده Coronavirus کیت های آزمایش

از جمعه این شهرستان گفت: 4,070 افراد آزمایش شده اند ترک مقامات با آزمایشات به اندازه کافی برای 1,151 نفر است.

تشکر. کتی پورتر, D-ارواین که قبلا کردم مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری را متعهد به ارائه رایگان تست گفت که او آزمایش منفی پس از توسعه علائم سرد مانند هفته گذشته است.

“من همچنان به بهبود می یابند در خانه و امید به بازگشت به 100% به زودی” او ارسال شده به توییتر. “با تشکر از شما به همه کسانی که با ارسال پیام از حمایت آنها سوخت برای مبارزه با این بیماری!”

نارنجی مسئولان شهرستان نیز شروع به ارائه جزئیات بیشتر در مواردی از جمله تعداد از هر یک از شهرستان شهرستانها.

شهرهای با بیشترین تعداد از موارد از بعد از ظهر جمعه شد ارواین با 33 موارد نیوپورت بیچ با 32 مورد آناهایم با 28 نفر و هانتینگتون بیچ با 26 نفر و سانتا آنا با 13 نفر.

“مورد شمارش نیست و انعکاسی از همه انتقال بيماري در هر جامعه به دلیل تست در حال حاضر اولویت برای کسانی که در معرض بیشترین خطر و یا بیمار” دیوید Souleles اورنج کانتی, بهداشت عمومی, مدیر گفت.

مرتبط: Orange County بسته پارک ها و مسیرهای پیاده روی; برخی از OC شهرستانها تعطیل سواحل

همچنین در روز جمعه, Orange County Sheriff همین بارنز اعلام کرد او خواهد بود با انتشار در سطح پایین مجرم با کمتر از 10 روز باقی مانده در حکم خود و زندانیان که CDC تعریف شده به عنوان پزشکی آسیب پذیر است.

خشونت مجرمین و کسانی که یک خطر برای جامعه نخواهد بود واجد شرایط برای آزادی های اولیه با توجه به گروه.

“تصمیم برای آزادی های اولیه ساخته شده مشترک است و کاملا ضروری است برای جلوگیری از گسترش این ویروس و حفظ نجات بخش منابع پزشکی” بارنز گفت. “در طول این بی سابقه لحظه قابل توجهی فشار بر ما سیستم بهداشت و درمان ما در حال اقدام برای حفاظت از کسانی که در بازداشت, کاهش خطر ابتلا به ما تادیبی پرسنل و در نهایت حفظ ماموریت ما برای حفظ مکان امن است.”

بارنز و اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر قبلا مقاومت اولیه آزادی زندانیان اما اسپیتزر گفت: بحث و گفتگو با رئیس اتحادیه به نمایندگی از نمایندگان کمک در تکامل و تفکر خود را در مورد این مسئله.

همانطور که از جمعه در زندان سیستم قرار دارد 4,580 زندانیان. از کسانی که 141 شده اند قرنطینه با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض COVID-19. پانزده زندانی شده اند تست شده و هشت منفی سه تا مثبت و چهار در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im