ما ممتاز برای دیدن این نوع از قدرت ستاره در همان زمینه است.

ما ممتاز برای دیدن این نوع از قدرت ستاره در همان زمینه است.

امثال داستین مارتین و Nat Fyfe تا در برابر هر یک از دیگر در هافبک دفاعی بی باک هریس اندروز مبارزه با آن را در برابر تام لینچ در یک انتهای زمین است. و این همه در نام bushfire امداد.

اما که خواهد آمد تا trumps در برابر بهترین در رقابت و آرزو دولت از مبدا مدال ؟

سازمان دیده بان زندگی می کنند پوشش از سال 2020 AFL دولت از مبدا bushfire امداد مطابقت با KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

می تواند حاکم Brownlow مدال Nat Fyfe تولید تا نمایش داده شود ؟ و یا خواهد سوپراستار پاتریک Dangerfield – یکی از بازیکنان اصلی در گرفتن این رویداد را به عمل قرار داده در الهام گرفته از عملکرد ؟

رای دادن در زیر

در ضمن بیشتر وسترن سیدنی پسر بد توبی گرین در نهایت حمایت از یک محدود ویکتوریا جمعیت اما او هنوز انتظار دارد که غرب Bulldogs طرفداران به پرتاب برخی از سوء استفاده خود را در جهت مارول در ورزشگاه.

در میدان دشمنان تقریبا شش ماه پیش اما در حال حاضر ویکتوریا هم تیمی های گرین و بولداگ کاپیتان مارکوس Bontempelli رفت و بخشی از راه را برای آشتی تفاوت های خود را با بداهتا دست دادن در روز پنج شنبه.

“من تا به حال یک چت خوب به او (Bontempelli) فقط قبل از ما خواهد بود و هم تیمی های اینجا و من به دنبال به جلو به بازی با او” گرین گفت: از خود بزرگ V تیمی است.”ما فقط صحبت کردن در تغییر اتاق آن را فقط اتفاق افتاده است به طور طبیعی. این همه در شرایط خوب در حال حاضر.”

در اصل منتشر منبع: Vics موجب به اقدام پس از تمام ستاره ها’ شروع داغ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de