اصلی Din Tai Fung محل در آرکادیا برای همیشه بسته شده پس از 20 سال با توجه به آب و هوای فعلی اقتصادی’

آرکادیا (CBSLA) — محبوب تایوانی رستوران Din Tai Fung بسته شده است محل اصلی آن در Arcadia پس از 20 سال با توجه به “آب و هوای فعلی اقتصادی.”

زنجیره ای مشترک خبری خود Instagram نوشتن “به عنوان یک نتیجه از آب و هوای فعلی اقتصادی ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به طور دائم ما نزدیک ایالات متحده برای اولین بار محل.”

“Din Tai Fung ایالات متحده آمریکا همواره یک خانواده متعلق به رستوران. ما برای اولین بار باز این محل بیش از 20 سال پیش به معرفی تایوانی, غذاهای, فرهنگ, و امضای ما شیائو طولانی بائو به مهمانان ما در اینجا در ایالات متحده است. پس از آن از طریق بخشنده حمایت از جامعه ما شده اند قادر به به اشتراک گذاری Din Tai Fung تجربه در سراسر سواحل غرب است. در این سال سالگرد 20 از این محل ساخت این تصمیم بیشتر از همه دلخراش. ⁣”


“ما صمیمانه با تشکر از شما برای وفاداری خود را و پشتیبانی بیش از 20 سال گذشته است. ما مشتاقانه منتظر ادامه به خدمت شما ما در وستفیلد سانتا آنیتا محل.⁣”

این رستوران همچنین اعلام کرد خود را از مکان های دیگر در حال بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات پس از اینکه بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به ترویج اجتماعی فاصله های رستوران رزرو تنها. رزرو می تواند ساخته شده بر روی وب سایت خود و یا از طریق Yelp از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de