سرنگون روحانی ممکن است سو کالج ویتون

یک رییس کالج ویتون روحانی را تهدید به اقدام قانونی علیه این مدرسه پس از شلیک بیش از اتهامات او ساخته شده نامناسب نژادی و جنسی و نظرات نسبت به کارکنان.

در بیانیه منتشر شده چهارشنبه Rev. تیموتی Blackmon گفت که او “blindsided” زمانی که او یاد گرفته از عنوان IX تحقیقات در پاسخ به شکایت از کالج ویتون کارکنان است. در بیانیه Blackmon بود که ششم روحانی در دانشگاه, تاریخچه اظهار نظر در سوال صحبت می کردند در یک محیط عمومی در سال 2015 و 2016. خود را فردی گری شد در ماه ژوئیه 3.

                                                                                                                                                                                                                       

Blackmon 50 ساله هلند بومی بود که در استخدام کالج ویتون در سال 2015 گفت: در بیانیه خود که فکر مصرف اقدام قانونی علیه کالج ویتون “درد” او اما ممکن است لازم باشد.

“روشن شود من به طور کامل blindsided با این عنوان IX بررسی” Blackmon گفت. “علاوه بر این وجود نداشت اتهامات لاس زنی نامناسب روابط سوء رفتار جنسی و یا هر گونه عمل جنسی از سوی هر کسی است. در هیچ زمان کسی یا شاکی و یا هر شاهد برقراری ارتباط جرم و یا ناراحتی است.”

Blackmon اذعان های کلامی مقالات “شاکی تلقی ایدئولوژیک مشکل ساز” و او گفت: برخی از نظرات در سوال شد “گرفته شده به طور کامل از خود واقعی و در برخی موارد زمینه های مذهبی.”

حتی در پی او شلیک هر چند Blackmon به نام کالج ویتون “قابل توجه نهاد.”

“در طول پنج سال تصدی خود به عنوان روحانی, من در تلاش برای هدایت و موعظه با بالاترین سطح از صداقت و پاسخگویی و صداقت” Blackmon گفت. “من شده اند و باقی می ماند متعهد به نژادی و برابری جنسیتی و ایمنی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de