• جدید توله شیر در Monarto سافاری پارک

زمانی که خورشید بالا می رود شما ظهور خود را از محل اقامت لوکس را به لذت بردن از صبحانه در دشت به عنوان زرافه و گاو کوهی سرگردان است. به عنوان خورشید مجموعه, آن را می نوشد و canapes در ایوان به عنوان شیرها سر و صدا در فاصله. به انجمن خوش آمدید وحشی آفریقا, استرالیا, هیجان انگیز ترین تجربه صفری واقع حق در اینجا در جنوب استرالیا.

با توجه به اتمام سال 2022 پروژه نتیجه 40 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط Jayco استرالیا بنیانگذار جری رایان که نیروهای با باغ وحش SA برای ساخت صفری لوکس رفت و آمد مکرر در Monarto سافاری پارک. برای اولین بار بازدید کنندگان به پارک قادر خواهد بود به ماندن در سایت برای تجربه بهترین حیوانات با گزینه محل اقامت شامل high-end محیط زیست-آلن … چادر و یک هتل لوکس و همچنین رستوران ها و کافه کنفرانس و عملکرد مراکز در روز آبگرم, استخر شنا و بیشتر.

“ما اعتقاد داریم آن را به بزرگترین صفری تجربه خارج از آفریقا می گوید:” پیتر کلارک Monarto پارک صفری مدیر. “این واقعا یک پروژه هیجان انگیز است که به مردم این شانس را به دیدن حیوانات بیشتر شبیه به آنها را پیدا کنید و آنها را در طبیعت; در جایی که شما می توانید اقامت یک شبه و یک احساس بودن واقعا غوطه ور در طرف حیوانات از همه چیز.”

بازدید کنندگان می توانید تجربه هیجان از تماس از وحشی و منحصر به فرد در جنوب استرالیا تجربه در ارائه. “وجود خواهد داشت برخی از املاک لوکس تجربه ارائه استرالیایی به بازارهای خارج از کشور و گردشگران می گوید:” ایلین Bensted, مدیر اجرایی, باغ وحش, SA. “مردم می آیند به Monarto و شب صفری و سپس یک دوست داشتنی و شام و اقامت یک شب و یک روز صبح صفری; سپس آنها ممکن است بیرون رفتن مزه کردن شراب یا پایین به Coorong یا به خم Motorsport پارک و سپس بازگشت و یک تجربه متفاوت است که شب.

“این نیز خواهد شد را در یک محل بزرگ برای شرکت های بزرگ عقب نشینی است. چه راهی بهتر برای شروع با بیش از یک صبح زود صفری درایو و سپس کار سخت در طول روز و بیرون رفتن برای یک شب صفری و گوش دادن به شیرها: این بسیار خاص است.”

Monarto Zoo director Peter Clark is spearheading the development. Picture: Brad Fleet
media_cameraMonarto مدیر باغ وحش پیتر کلارک رهبری توسعه است. عکس: براد ناوگان

همچنین ویژه خواهد بود 3.5 هکتار کاري-سقف lemur پیاده روی را از طریق نمایشگاه که به میزبانی حدود 40 lemurs و همچنین لاکپشتهای غول پیکر و دیگر گونه خواهد بود یک سفر را در خود دارد. “همه چیز ما در Monarto ما می گویند این بزرگترین در جهان است چرا که ما فضا” Bensted می گوید. “اضافه کردن بیشتر از این نوع از تجارب اجازه می دهد بیشتر مردم واقعا به اتصال و به شنیدن داستان از حیوانات است.”

ساخت کل پروژه نیز خبر خوبی برای جامعه محلی با 72 مستقیم و 151 غیر مستقیم تمام وقت کارکنان انتظار می رود مورد نیاز در طول دو سال آینده و همچنین به عنوان یک اضافی 90 کارکنان برای اجرای امکانات جدید است. “ما خواهد شد قرار دادن کارکنان جدید; نیز وجود دارد نسبتا زیادی جزء از مهمان نوازی کارگران رفتن به کار گرفته شود از طریق محل اقامت” کلارک می گوید. “ما به دنبال به حداقل 60-70 کارکنان جدید برای این پروژه و مرتبط با راهنمای تور ، آن را کاملا یک سهم به جامعه محلی و اقتصاد محلی.”

پس از تکمیل تعداد بازدید کننده به Monarto انتظار می رود به افزایش از سطح کنونی 160,000 هر سال به 250000 توسط 2023. “که ممکن است کمی بلند پروازانه اما ما می خواهم به مجموعه ای از مناظر ما بالا است و ما بسیار به ندرت نا امید زمانی که ما انجام می دهیم” Bensted می گوید.

به جای این افزایش در تعداد ساخت و ساز از یک بازدید کننده جدید مرکز بودجه توسط یک $15.8 میلیون دلار کمک مالی از دولت های ایالتی و فدرال و با توجه به اتمام بعد از این سال. “این مرکز بازدید کنندگان ما در حال حاضر دوست داشتنی, امکانات, اما آن را 22 ساله و ما فقط رشد” Bensted می گوید. “معماران که باید در طراحی ساختمان های جدید واقعا آنچه که ما در مورد در باغ وحش SA. بسیاری از گونه های ما در Monarto از آفریقا, اما ما همچنین مقدار زیادی از کار با بومیان استرالیا وجود دارد واقعی ترکیب آفریقایی و فرهنگ بومی و همچنین یک ترکیب بشریت با حیات وحش است. ما می خواهیم چیزی است که ویترین تکنولوژی, حفاظت, پایداری و شگفت انگیز بازدید کننده تجربه.”

Zoos SA chief executive Elaine Bensted.
media_cameraباغ وحش SA اجرایی ایلین Bensted.

در حالی که کیفیت تجربه بازدید کننده از بالاترین اهمیت برای همه درگیر آن حفاظت نهفته است که در قلب Monarto سافاری پارک. “ما همیشه برنامه ریزی برای افزایش تعداد کرگدن ما را به خصوص در جنوب سفید کرگدن – که این گونه درد و رنج بیشتر در حال حاضر از طریق شکار” کلارک می گوید. “آنها از دست داده ایم 8000 کرگدن در 10 سال گذشته در آفریقای جنوبی به تنهایی – اگر آن را نگه می دارد رفتن در آن نرخ آنها نمی خواهد در اینجا بسیار طولانی. ما حدود 55 کرگدن سفید در استرالیا و نیوزیلند اما ما معتقدیم که اگر ما می توانیم این عدد را به حدود 120 پس از آن است که باید با ارائه یک واقعا خوب بیمه جمعیت برای 70 تا 100 سال است که برای ما بسیار مهم است.”

هر دو Bensted و کلارک افتخار در علم به این که این هیجان انگیز جدید توسعه است که اتفاق می افتد در دولت خانه خود را. “من متولد در جنوب استرالیا و فکر می کنم Monarto بسیار نوآورانه محل” کلارک می گوید. “من فکر می کنم با برنامه های ما بسیاری از مردم در حال رفتن به در به دنبال Monarto و فکر کردن در مورد چگونه این می تواند انجام شود در مناطق دیگر نیز هست. این یک پیشگام پروژه: آن چه بر ما تکیه می کنند کمی به فکر خارج از میدان و تلاش برای ترکیب نه فقط ایجاد یک تجربه است که مردم می خواهند اما همچنین تلاش برای مطمئن شوید که ما به دنبال پس از حیوانات ما در همان زمان.

“برای من این یک پیروزی: حیوانات در حال رفتن به مقدار زیادی از فضای. مردم در حال رفتن به قادر به دیدن آنها بیشتر در راه آنها باید دیده شود. من نمی می توانید ببینید هر حرکت نزولی به این.”

Zookeepers Laura Payne and Christy Tonkin in the Lions 360 exhibition. Picture: Brad Fleet
media_cameraZookeepers لورا پین و کریستی Tonkin در Lions 360 نمایشگاه است. عکس: براد ناوگان

تغذیه با شیر

“چه کلمات به ذهن می آیند زمانی که شما فکر می کنم در مورد شیرها?” می پرسد Jarrad ما اتوبوس-راننده-come-تور-راهنمای سفر ما را از طریق زمینه Monarto. “شدید و با شکوه پادشاه”

فقط برخی از پاسخ از من

مسافران همکار.

ما در راه ما را به شیرها 360, Monarto را drawcard تجربه گردشگری است که بازدید کنندگان ارائه می دهد یک بینش منحصر به فرد به جهان از این شکارچیان راس. ما در سفر ما طول می کشد در گذشته گله کفتار, زرافه, زرافه و کرگدن و بیشتر قبل از ما وارد در پارک ژوراسیک به سبک دروازه های الکترونیکی به شیر محوطه.

از اینجا ما وارد گنبد 360 درجه قفس است که اجازه می دهد تا شما را به دریافت فک droppingly نزدیک به سه جفت پرورش در حال حاضر در Monarto. دختران وارد ایستاده بر پنجه و یا صعود بر روی پشت بام به تکه های گوشت را از پاسداران و بازدید کنندگان به اندازه کافی شجاع به خوب بکار بردن گوشت تحمل چنگک صاف کردن. یکی شیر است, آشکار, رئیس, growling در هر دیگران که می آیند نزدیک به خود گوشت و حتی گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در یکی از مردان هنگامی که او در نهایت روش. Snarling growling خروش … این همه اتفاق می افتد درست در مقابل شما برای یک تجربه شما هرگز فراموش نکنید.

دیوید مستند, خوردن قلب خود را. یک برخورد نزدیک آنلاین در آینده آدلاید سایت. بازدید از ZoosSA سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im