ریورساید (CBSLA) – بیش از 50 نفر در شهرستان ریورساید تحت دستورات را به خود قرنطینه به دلیل داشتن احتمالا در معرض شده coronavirus.

یک Riverside County عمومی وزارت بهداشت سخنگوی تایید به CBS2 جمعه که 54 نفر در حال حاضر تحت self-قرنطینه سفارشات.

وضعیت شروع در اواسط ژانویه زمانی که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به اطلاع دولت که در برخی از شهرستان ریورساید ساکنان شده اند ممکن است در معرض ویروس. دولت به نوبه خود مطلع شهرستان ریورساید که تماس با افراد مبتلا و کارگردانی آنها را به خود قرنطینه.

از آنجا که برخی از مردم نشان داده اند و نه علائم و قادر به ادامه زندگی عادی زمانی که خود را قرنطینه به پایان رسید. افراد جدید اضافه شده به این لیست به صورت روزانه.

استاندارد دوره قرنطینه برای coronavirus 14 روز است.

روز سه شنبه گفته است که یک رودخانه شهرستان ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن است. ناشناس بيمار تحت درمان در شمال کالیفرنیا است و انتظار می رود به بهبود می یابند.

صدها نفر از مسافران و کارکنان قرارداد coronavirus در حالی که روی الماس شاهزاده خانم است که لنگر انداخت کردن, ژاپنی, شهرستان بندر یوکوهاما برای چند هفته گذشته. از جمعه وجود دارد 705 coronavirus موارد متصل به الماس شاهزاده با توجه به سی ان ان. بر اساس آخرین CDC شماره سهشنبه, 44 ایالات متحده مسافران بودند که روی الماس شاهزاده شده اند و پرواز به آمریکا را آزمایش مثبت برای ویروس.

در Jan. 29 نزدیک به 200 آمریکایی evacuees شد پرواز در پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید از چینی استان که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده است. که قرنطینه منقضی شده Feb. 11 و این افراد آزاد شدند. هیچ یک از آنها آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

وجود دارد 59 تایید موارد کروناویروس در آمریکا که از روز شنبه. از آن 33 در کالیفرنیا. از 33, 24 بودند از بازگشت پرواز با توجه به California Department of Public Health, معنی, آنها شهروندان آمریکایی که تا به حال قرارداد این بیماری در خارج از کشور بوده و پرواز را برای درمان و قرنطینه. بسیاری از کسانی که بودند افرادی که این ویروس روی الماس شاهزاده خانم.

با توجه به CDC COVID-19 گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im