صاحب برترین ابریشم صفحه نمایش چاپ کسب و کار گفته می شود اتوبوس زنان او را استخدام برای مدل کالا


پارامونت (CBSLA) — محققان به دنبال قربانیان بیشتری از صاحب برترین ابریشم صفحه نمایش چاپ کسب و کار آنها می گویند تجاوز جنسی زنان او را استخدام برای مدل کالا خود را.

شیدا Headley, 55 صاحب “آرم دو” بود اخیرا دستگیر شده در آوریل 28. محققان می گویند کسب و کار خود را نیز شناخته شده به عنوان لا شرکت پوشاک.

(اعتبار: لس آنجلس کلانتر)

کارآگاهان می گویند Headley خواهد جلب و فریب زنان جوان بین 17 و 25 به مدل پیشنهادی شرکت پوشاک برای عکس. سپس در طول photoshoots, Headley خواهد گفته اتوبوس و حمله جنسی به قربانیان خود را.

با توجه به کلانتر زندانی سوابق Headley دستگیر شد و در سه بار در ماه گذشته و منتشر شد و پس از ارسال به قید وثیقه در هر زمان. کلانتر مقامات می گویند Headley در حال حاضر در بازداشت $1.5 میلیون وثیقه.

LA County دفتر دادستان منطقه و کارآگاهان از کلانتر بخش ویژه قربانیان اداره می گویند که آنها به تازگی کشف چندین قربانیان جدید مربوط به Headley. محققان بر این باورند هنوز هم ممکن است بیشتر قربانیان ناشناس که هنوز به جلو آمده.

هر کسی با اطلاعات در مورد Headley یا معتقد است که آنها ممکن است یک قربانی می توانید تماس بگیرید (877) 710-5273 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net