پابلو اسکوبار شرکت شکایت رپ 2 Chainz برای $10M بیش از نام رستوران

لس آنجلس (CBSLA) — یک بورلی هیلز شرکت که کنترل علائم تجاری از پابلو اسکوبار است تحت پیگرد رپ 2 Chainz و خود را شریک کسب و کار برای استفاده اواخر کوکائین کلمبیا شخص مهم در میان یکدسته را با نام تجاری.

با توجه به مدارک دادگاه به دست آمده پنج شنبه, رپر و خود را شریک کسب و کار گفته می شود با استفاده از نام هایی مانند “Escobar کیک خرچنگ” برای رستوران ها و آیتم های منو.

اسکوبار, Inc., که صاحب حقوق مالکیت معنوی مرتبط با Escobar مدعی است که Tauheed “2 Chainz” Epps و کارآفرین Myc “Snoop” دیلرد در حال بهره کارتل مدلین موسس با باز کردن دو اسکوبار رستوران و Tapas مکان در منطقه آتلانتا.

رستوران ها با نقاشی تزئین شده Escobar استفاده از تصاویر خود در رسانه های اجتماعی و در خدمت ظروف نام برای او مانند یک امضا کیک خرچنگ غذا و همچنین به عنوان یک ترکیب به نام “کلمبیایی” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کت و شلوار است که به دنبال حداقل 10 میلیون دلار خسارت.

“اسکوبار در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانانه قانون شکنان از همه زمان توسط بسیاری از در کلمبیا و سراسر جهان,” با توجه به کت و شلوار.

“علاوه بر این, پابلو اسکوبار زندگی شده است موضوع کتاب های متعدد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. او در طول زندگی پابلو اسکوبار مسئول ساخت و ساز از خانه ها و زمین فوتبال در غرب کلمبیا برای فقرا است.”

نمایندگان از متهمان بلافاصله پاسخ برای نظر.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de