کامی در حال حاضر می ایستد به تنهایی به عنوان دریاچه ویلا لغو رژه

با وجود راش از لغو جاهای دیگر سازمان از کامی 10 سالانه رنگ سبز شهر سنت پاتریک روز جشنواره رو به جلو خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده سازمان دهندگان این رویداد گفت: روز شنبه.

در یک پیام در وب سایت این رویداد سازمان می گویند که آنها در صحبت با مقامات محلی قبل از تصمیم گیری برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

                                                                                                                                                                                                                       

“در حالی که ما می خواهم برای دیدن همه نقاشی شهر سبز در مارس 14, اگر شما احساس بیمار لطفا نظر خود را در بهداشت و سلامت دیگران و در خانه ماندن” این پیام را می خواند.

این رویداد برجسته رژه که قدم در ساعت 11 صبح از گوشه ای از چوب بلوط خیابان در روستای در مرکز شهر.

کامی ایجاد کرد مدیر رید Ottesen با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: روستای “پشتیبانی خواهد کرد این سازمان به عنوان آنها را در خود تصمیم به برگزاری این رویداد است.”

“باید رژه برگزار حرکت رو به جلو آنها را کارگردانی هر شرکت کنندگان در این رژه به لرزش دست و یا ارز دیگر تماس فیزیکی با کسانی که حضور در این رویداد,” او اضافه شده است.

دریاچه ویلا ایستاده بود با کامی برای بسیاری از روز در قصد برگزاری سالانه آن روز سنت پاتریک رژه به عنوان برنامه ریزی شده.

اما رهبران روستای معکوس البته در اواخر روز و به نام از رژه و فعالیت های مرتبط.

                                                                                                                                                                                                                       

“متاسفانه دریاچه ویلا لغو, روز سنت پاتریک است رژه و ذرت و گوشت و کلم شام در لک ویلای VFW. این روز سنت پاتریک رژه یک رویداد فوق العاده اما با توجه به نگرانی های بهداشتی این مسئولیت ما را به اطمینان حاصل شود همه ایمنی و لغو این رویداد” شهردار James مک دونالد گفت: در اعلام.

کامی رژه دو برابر به عنوان یک رویداد خیریه. در سال گذشته راهپیمایان با چرخ دستی های خرید را جمع آوری غذا و لباس و محصولات کاغذی یکبار مصرف برای سفرهای جاده صفحه اصلی فراهم می کند که سرپناه و خدمات به افراد بی خانمان در شمال غربی حومه شهر.

اما سفر مقامات با صدور بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که آنها نمی خواهد در این رویداد این سال است.

“در مشاوره پزشکی ما شرکای سفر ساخته شده است که بسیار دشوار است تصمیم به نه ماه مارس در این سال را روز سنت پاتریک در رژه کامی” بیانیه می خواند. “این است که مورد نیاز برای به حداقل رساندن امکان قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس به کارکنان ما همچنین به مشتریان و داوطلبان. ما بسیار سپاسگزار برای انتخاب شدن به عنوان خیریه شریک برای رنگ سبز شهر رژه برای سال های بسیاری و نگاه به جلو به شرکت دوباره در سال آینده است.”

The Midlothian Pipe Band performs during a past Paint the Town Green parade in Palatine. The parade steps off at 11 a.m. Saturday, from Wood and Oak streets.

  در میدلوتین لوله باند انجام می دهد در گذشته رنگ سبز شهر رژه در پلتین. رژه مراحل در ساعت 11 صبح روز شنبه از چوب بلوط خیابان. – جو Lewnard | ستاد عکاس 2014

                                                                                                                                                                                                                       

این جشنواره همچنین ویژگی های یک ایرلندی بازار خارج Durty نلی را 180 N. Smith سنت بازار ویترین 11 فروشندگان فروش همه چیز از نان نوشابه ایرلندی به ایرلندی خرده ریز از بانوی جو را درب. داوطلبان وجود خواهد داشت پذیرش کمک های مالی نیز هست.

“هر کس یک کمی اندکی ایرلندی و این است که جشنواره به آن جشن می گیرند” گفت: جشنواره هماهنگ کننده لیز کریستی از رویداد برنامه ریزی شرکت ElizEvents. “این بزرگترین (روز سنت پاتریک جشنواره) در منطقه شامل لوله باند و یک leprechaun و شاهزاده خانم برای, خانواده, سرگرمی سرگرم کننده است.”

این همه زمانی آغاز شد که جیم Dolezal از Durty نلی را نزدیک کریستی با یک ایده: از آنجا که وجود دارد هیچ St. patrick’s Day parade در پلتین یا همسایه جوامع چرا شروع یک خود را ؟ Durty نلی را می تواند در حمایت از این رویداد و کریستی می تواند طرح آن است.

از سال 2011 این جشنواره از رشد دو نفر و 35 کسب و کار برای ده ها تن از داوطلبان و بیش از 50 کسب و کار شرکت.

“این جشنواره برای اولین بار از سال و هر کس می آید به لرزش کابین تب” هماهنگ کننده رویداد لایحه Pohlman گفت. “این تنها جشنواره کامی که در آن کل جامعه درگیر است. در همه جا شما بروید در شهر مردم را جشن می گیرد.”

این جشن شامل مقدار زیادی از ایرلندی مواد غذایی و نوشیدنی. از ساعت 8 صبح تا ظهر Durty نلی را ارائه سنتی ایرلندی صبحانه از تخم مرغ نیمرو و سیب زمینی o’brien, بیکن, ایرلندی خیابان corned beef, مخلوط, میوه و دسر.

Despite cancellations elsewhere, Palatine's 10th annual Paint the Town Green festival will go on as planned Saturday, organizers say.

  با وجود لغو جاهای دیگر کامی 10 سالانه رنگ سبز شهر جشنواره را به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه سازمان می گویند. – جو Lewnard | ستاد عکاس 2014

از 9 تا 11 صبح امت را با آل, خانه, خدمت, تخم مرغ, گوشت گاو corned و کلم, پای چوپان گیاه ماهی قزل آلا و گوشت گاو corned ساندویچ, در علاوه بر این به طور منظم منو.

TJ اوبراین Bar & Grill باید گینس, سبز, آبجو, گوشت گاو corned و روبن ساندویچ در میان دیگر ایرلندی کرایه.

سرگرمی اجرا می شود از ظهر تا 11 p. m. و امکانات bagpipers آکوستیک اعمال تثلیث ایرلندی رقصنده و باند با سلام جیمی. تثلیث ارائه شده است رقص ایرلندی درس از 12:30 تا 1 بعد از ظهر و 1:30 تا 2 بعد از ظهر

در 1 بعد از ظهر امت را میزبان firkin بهره برداری مراسم که در آن spigots در حال هدایت به تبس سرپیچی ایرلندی قرمز و سندان ایرلندی آبجو چاق و چله با یک پتک چوبی.

این جشنواره همچنین ویژگی های تظاهرات با شرکت کسب و کار است. برای مثال ERG نخبگان بازسازی خواهد شد ارائه یک آموزش در مورد نحوه عوض کردن خانه خود را. Solgen قدرت خواهد شد بحث در مورد تعویض از شرکت های سودمند برای انرژی خورشیدی است. تناسب اندام Orangetheory را ارائه راهنمایی در آموزش تناسب اندام.

“چیزی وجود دارد برای همه, جوان و پیر,” Pohlman گفت.

جشنواره هماهنگ کننده باید لیستی از اقلام — تمیز کردن وسایل, چاشنی, لباس, مواد غذایی و آشپزخانه اقلام و لوازم اداری کاغذ و محصولات پلاستیکی و محصولات مراقبت شخصی-که سفر درخواست کرده است. لیست آنلاین در دسترس است در www.stpatspalatine.com.

“(سفر است) علت ارزش و آنها را تأثیر در کل جامعه” کریستی گفت. “ما در قرعه کشی از شمال غربی حومه و می خواستم یک سازمان است که تا به حال تاثیر بر (منطقه).”

روزانه هرالد گروه رسانه ای است و رسانه های حامی این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de