بیت المقدس — فلسطینی نظامیان اخراج برخی از 20 راکت به سوی جنوب اسرائیل در روز یکشنبه شب ارتش اسرائیل گفت: ساعت که اسرائیل به کشته شدن یک فلسطینی مبارز که در تلاش برای قرار دادن یک بمب در کنار اسرائیل-غزه مانع حصار.

وجود دارد هیچ ادعای فوری برای موشک آتش, اما به نظر می رسد به معنای انتقام مرگ شد. فلسطینی های خشمگین بودند بیش از تصویر از مرد مرده بدن آویزان کردن مقابل یک بولدوزر اسرائیلی که در حال عبور به غزه برای بازیابی آن. نیز وجود دارد انتقاد در غزه از این سرزمین حماس حاکمان برای پاسخ نمی دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

ارتش اسرائیل گزارش داد آژیر حمله هوایی در سراسر جنوب اسرائيل و گفت: حداقل 20 راکت شده بود از کار اخراج شدند. وجود دارد هیچ گزارشی از خسارت یا آسیب در طرف اسرائیلی بود اما سنگین ترین شلیک ده ها فروند راکت از غزه به اسرائیل در چند ماه.حمله هوایی آژیر ادامه داد: به شب. اسرائیل خانه مقابل فرمان و دستور تعلیق از کلاس ها در مدارس اسرائیل در جنوب اسرائیل جوامع در نزدیکی نوار غزه در روز دوشنبه و ممنوع اجتماعات بزرگ.

در پاسخ ارتش اسرائیل گفت: جنگنده های جهاد اسلامی عملیات ‘œpreparing به پرتاب موشک از شمال نوار غزه در خاک اسرائیل’� یکشنبه شب.

غزه وزارت بهداشت گزارش داد که چهار فلسطینی تحت درمان در بیمارستان الشفاء در شهر غزه به زخم های ناشی از حملات اسرائیل.

اسرائیل و جهاد اسلامی فلسطین گروه های درگیر در سنگین دور از جنگ در ماه نوامبر گذشته پس از نظامی اسرائیل به کشته شدن بالا جهاد اسلامی فرمانده.

پس از آن اسرائیل و نوار غزه را قدرتمند تر حماس گروه کار کرده اند از طریق مصر به واسطه سیمان رسمی آتش بس. اما جهاد اسلامی است ادامه داد: سعی کنید برای انجام حملات.

                                                                                                                                                                                                                       

جهاد اسلامی گفت: ولایت در امتداد مرز یک مبارز. آماتور ویدئو فلسطین در رسانه های اجتماعی نشان داد یک بولدوزر اسرائیلی عبور به غزه و سپس بلند کردن بدن خود را.

فوزی برهوم از سخنگویان حماس را متهم کرد که ارتش اسرائیل از سوء استفاده از بدن مرده گفت که این œbears عواقب زشت و جنایت.’�

نظامی گفت که از بین بردن بدن در راه است که مانع بیشتر خطر برای کسانی که در اطراف.

اما تصاویر تولید گسترده خشم در غزه بود که در آن دیده می شود به عنوان یک اقدام تحریک آمیز و نقض اصول اسلامی است که برای احترام به مرده است.

آن را نیز موجب انتقاد از حماس در رسانه های اجتماعی با افراد متهم گروهی از ظاهر ضعیف و اجازه می دهد اسرائیل به کار با مصونیت از مجازات در داخل غزه را به خاک. یک تصویر در رسانه های اجتماعی نشان داد یک عکس از عیسی بخور با پرچم فلسطین را حلق آویز کردن در مقابل یک بولدوزر.

                                                                                                                                                                                                                       

وزیر دفاع اسرائیل نفتالی بنت را رد کرد انتقاد و اشاره کرد که حماس شده است برگزاری اجساد دو سرباز اسرائیلی پس از آنها کشته شدند در سال 2014 جنگ غزه.

‘œI بازگشت نظامی که به کشته شدن تروریست ها و جمع آوری بدن,’� او گفت:. ‘œThat چیزی است که باید انجام شود و این چیزی است که انجام شد.’�

این واقعه در میان سکون نسبی در امتداد حصار امنیتی جدا کردن اسرائیل از غزه. هفته گذشته اسرائیل اعلام کرد این امر با ارائه صدها نفر از کار اضافی مجوز برای فلسطینی ها در نوار غزه در یک مرحله جدید با هدف تحکیم رسمی آتش بس با حماس است.

ده ها هزار نفر از ساکنان غزه به اسرائیل است. اما اسرائیل عملا مهر و موم شده از مرز زمانی که این پیوست مصر در تحمیل فلج محاصره غزه پس از حماس قدرت را در نوار غزه از رقیب فلسطینی با نیروهای در سال 2007. محاصره همراه با سه جنگ بین حماس و اسرائیل را ویران کرده است اقتصاد در غزه که در آن نرخ بیکاری بیش از 50 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im