گراش پشتیبانی تماس برای تحقیقات مستقل جداگانه کالبد شکافی انسان آويزان از درخت

گراش (CBSLA) — شهرستان گراش اعلام کرد که حمایت از تحقیقات مستقل و مستقل کالبد شکافی در مرگ رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که داشت حلق آویز در یک درخت در نزدیکی شهرستان سالن.

در یک بیانیه صادر جمعه این شهرستان گفت: در بخش “شهر گراش در حال پیوستن به خانواده و جامعه را برای عدالت تماس بگیرید و ما حمایت کامل و رسیدگی به مرگ او. ما برای حل و فصل چیزی کمتر از کامل حسابداری از این موضوع است.”

رابرت فولر 24 مرده پیدا شد ژوئن 10 در 3:40 a. m. در خارج از سالن در شهرستان گراش. او شرح داده شده توسط عزیزان به مبارک و فروتن. (اعتبار: CBS)

فولر 24 مرده پیدا شد توسط یک رهگذر در 10 ژوئن حدود 3:40 صبح

دبرا Lemle فولر را پسر عموی او را به عنوان توضیح و دوست داشتنی مبارک.

“او بسیار دوست, خنده دار, شاد و بسیار فروتن. او یک مزاحم بچه. من فکر نمی کنم او تا به حال دچار مشکل شدم. او پس پشت گذاشته و آرام,” او گفت:. Lemle ملحق شد و در ده ها تن جمعه در شهرستان گراش در سالن به رد آنچه محققان تا به حال به می گویند در مورد مرگ.

“اگر چه این تحقیقات در حال انجام است به نظر می رسد که آقای فولر است غم انگیز درگذشت خودکشی” سروان. ران شیفر از لس آنجلس کلانتر در روز جمعه گفت. اما فولر می گوید که پسر عموی او بود و نه خودکشی.

با توجه به خانواده فولر می آید از یک گره خانواده بود و فقط در بازگشت از سفر به آریزونا برای دیدار خواهر و برادر خود را. (اعتبار: CBS)

“او نه خودکشی و او تا به حال هیچ بیماری روانی. ما نمی خواهیم که به طور ضمنی گفت:” Pernisha Theus پسر عموی که توضیح داد که فولر می آید از یک گره و خانواده آنها باور نمی مقدماتی خودکشی پیدا کردن. آنها گفت: CBS Los Angeles که فولر فقط در حال بازگشت از بازدید از خواهر و برادر در آریزونا و نشان داد هیچ نشانه ای از هر گونه مشکلات.

“این یک مجازات. ما بسیاری از سوالات است که ما نیاز به پاسخ گفت:” Lemle او پسر عموی.

این LASD گفت: آنها در ادامه به بررسی شرایط فولر مرگ و کامل کالبد شکافی تکمیل خواهد شد. فولر اعضای خانواده و جامعه می خواهند مرگ او مورد بررسی به عنوان یک قتل.

در طول یک تاون هال جمعه شرکت کنندگان در مورد انتشار یک بیانیه عمومی گفت فولر مرگ بود “ممکن است خودکشی.”

“این چیزی بود که تصور اولیه بود که از پزشکی قانونی و محققان است که در خارج وجود دارد” گفت: شهردار استیو Hofbauer از گراش. “شهر مدیر و من مشغول به کار تلفن برای صحبت با دیگر سازمان های تحقیقاتی است که ممکن است قادر به کمک به ما در این فرایند است.”

شهردار گفت که او مصمم به پیدا کردن علت دقیق فولر مرگ و تضمین شفافیت در یافته های خود را.

“ما با پیوستن به جامعه ما و رابرت فولر خانواده در عزای او غم انگیز مرگ” شهر در بیانیه ای گفت.

اعتراض فعالان سیاه زندگی موضوع رو در جریان خارج از شهرستان گراش سالن در ساعت 11 صبح به تقاضا پاسخ به مرگ او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de