همه گیر جرقه Glenbrook جنوبی گراد برای ایجاد حافظه وعده های غذایی ابتکار

کریس تنگ گرفته است به اصطلاح مشق شب به یک خوشحال شدید.

در طول زمان خود را در Glenbrook جنوبی دبیرستان, تنگ شد یک عضو سرویس گرا فعالیت های تعامل و کلیدی باشگاه اما “هرگز واقعا یک رهبر است,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فقط شرکت در حال حاضر و پس از آن,” او گفت:.

پس از فارغ التحصیلی هر چند او را لگد او تعهد خدمت به اوردرایو با ابتکار او خواستار “حافظه وعده های غذایی” برانگیخته توسط COVID-19 بحران است.

او را در دعوت مردم به ایجاد بسته بندی صبحانه و رها کردن آنها در خانه خود و یا به پول تعهد او را به استفاده از وعده های غذایی برای توزیع به خدمات اجتماعی سازمان.

در یک سند او فرستاده شده به اعضای همکار Glenbrook جنوبی کلاس 2020, تنگ به ذکر است که هزینه صبحانه همه از $1.50 برای ایجاد.

این “وعده” بخش آشکار است; “حافظه” مربوط به احساس مثبت از کمک به دیگران — “ایجاد این حافظه را برای خود و ساخت یک تفاوت” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فکر می کنم فقط با داشتن تمام این مدت در قرنطینه و شنیدن همه کسانی که داستان در مورد مبارزات مردم با داشتن آن را فقط احساس راست من حدس می زنم برای ایجاد حافظه وعده های غذایی و به حمایت از آنها” تانگ گفت.

حافظه وعده های غذایی ماه گذشته تلاش هدفمند مسکن به جلو یک میوود مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی. ماموریت آن این است برای انتقال مردم در 21 غرب Cook County جوامع از “بحران مسکن به مسکن ثبات” با توجه به وب سایت خود را.

تانگ با برادران ایوان و ناتان کاهش یافته است خاموش ارزش یک هفته از صعود وعده های غذایی وجود دارد و هر شنبه برای ماه گذشته است.

در این ماه و در ماه اوت خود را در سرویس شیفت به راجرز پارک. او خواهد شد کار با این ایمان مبتنی بر تو شیکاگو داد و کاوش در روابط با سازمان های دیگر مانند هوارد منطقه مرکز جامعه. همانطور که از ژوئن 29, حافظه, وعده های غذایی بسته بندی شده بود و اهدا بیش از 800 وعده های غذایی. تنگ هدف بیش از تابستان است 2,020 افتخار از Glenbrook جنوبی کلاس از سال 2020 است.

“من می خواهم برای تشکر از کسانی که اهدا شده به حافظه وعده های غذایی به دلیل سخاوت خود را بسیار قدردانی توسط کسانی که آن را دریافت کرده اید,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

برای شرکت در حافظه غذا تنگ می پرسد مردم با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] و یا با ارسال یک پیام متنی به (847) 736-9456.

یک تیتان پسران تنیس co-کاپیتان که ارشد فصل لغو شد توسط COVID-19 تنگ امیدوار به ادامه بازی باشگاه یا intramural تنیس در دانشگاه, جایی که او قصد دارد به مطالعه علوم کامپیوتر و علوم اطلاعات.

خروج خود را به غرب لافایت ممکن است پایان حافظه وعده های غذایی.

“هنگامی که من ترک من ممکن است زمین آن را به برخی از باشگاه ها در Glenbrook جنوبی مانند ارتباط برقرار کردن و یا کلید باشگاه” تانگ گفت. “فقط با دادن آن به افراد جدید و دیدن اگر آنها می خواهند برای ادامه. هیچ چیز را در سنگ تنظیم نشده است, اما من قطعا می خواهم برای تبدیل شدن به یک چیز طبیعی است که ما همچنان به حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de