دزرت هات اسپرینگز (CBSLA) — 61 ساله گناهکار بود دستور داد به انجام یک ارزیابی روانی بعد از پلیس می گویند او را به خانه خود را در زمان خاموش شلوار و پخته شده صبحانه.

(اعتبار: CBS)

کارل Cimino از دزرت هات اسپرینگز شد شنبه بعد از خانواده از خواب بیدار شدم حدود 7:30 صبح و شنیدم کسی فریاد و کوبیدن بر روی کانتر آشپزخانه.

با توجه به صحرا خورشید دو 19 ساله و یک دختر 14 ساله از خواب بیدار به صدای فریاد و کوبیدن بر روی کانتر آشپزخانه و Cimino در آشپزخانه خود ساخت تخم مرغ نیمرو با مزخرف و سس رنچ و خوردن کیک میوه.

Cimino را بازداشت گرفته شد با کمک یک K-9 در حدود 45 دقیقه بعد نمی پوشیدن شلوار و صحبت incoherently با توجه به روزنامه. هیچ یک از نوجوانان صدمه دیده بودند و هیچ آسیب به صفحه اصلی. Cimino اعتقاد بر این است که به خانه بدست طریق قفل درب.

سه جوان به این روزنامه گفت: آنها خنده در مورد این حادثه پس از اولیه خود تعجب به خصوص توسط مزاحم تصمیم به خوردن کیک میوه آنها تا به حال خرید از یک فروشگاه است.

“من بوده ام دیوانه اگر من کیک میوه و او آن را خوردند” ملانی ریورا گفت خورشید است.

Cimino ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه روز شنبه شفاعت گناه نیست به دزدی شارژ. سوابق نشان می دهد او قبلا به اتهام سرقت خشونت خانگی و کودک خطر افتادن.

قاضی دستور داد او را به انجام یک ارزیابی روانی بازگشت و به دادگاه در آوریل 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im