Paradis رایدر دیگر ظاهر می شود در دپ را مورد تهمت

لندن — جانی دپ شرکای سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر را دیگر نمی توان به ظاهر شدن به عنوان شاهد در ستاره افترا کت و شلوار در برابر یک روزنامه زرد که متهم او را از آزار همسر سابق Amber Heard, یک وکیل میگوید.

دپ است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام ‘œwife-beater.’� او به شدت رد می کند سوء استفاده از شنیده می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

Paradis و رایدر برنامه ریزی شده بود به شهادت به عنوان شاهد بر دپ طرف در انگلستان بالا مورد دادگاه. دپ وکیل دیوید شربرن گفت: روز شنبه که او و دیگر نیاز به تماس با آنها را به خاطر آفتاب نه مسابقه دپ ادعا می کنند که او هرگز به آنها رسید.

دپ و خواننده Paradis تا به حال دو فرزند در طول 14 سال رابطه است که در سال 2012 به پایان رسید. بازیگر آمریکایی رایدر مورخ دپ بین سال های 1990 و 1993.

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 کمدی ‘œThe Rum Diary” و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود برای ثبت طلاق سال بعد از طلاق نهایی شد در سال 2017.

خورشید دفاعی متکی بر 14 اتهامات ساخته شده توسط شنیده خشونت دپ بین 2013 و 2016 در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا و یک هواپیمای جت خصوصی است. او را انکار می کند همه آنها را.

در یک هفته و نیم از شهادت قاضی اندرو نیکول شنیده است از دپ – که نقاشی کرده است شنیده می شود به عنوان متجاوز در رابطه و او را متهم تدوین یک پرونده جعلی ادعا می کند در برابر او – و همچنین چندین نفر از کارکنان دپ و شنیده می شود که باید حمایت, نسخه خود را از حوادث.

شنیده شده است با توجه به او را به طرف داستان در شواهد بعدها در دادگاه که قرار است طی سه هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de