پدر و مادر تعادل خطرات نیاز به مراقبت از کودکان در مراکز بازگشایی

سیاتل-آن را روز مراقبت معضل مرکزی به راه اندازی مجدد سیستم آمریکایی و زندگی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله بعید است که در میان نوزادان و کودکان نوپا پدر و مادر از کودکان در سراسر کشور در حال بحث سلامت و ایمنی خطرات ذاتی در مراکز مراقبت از کودکان و وزن آنچه در چند جایگزین آنها باید برای ایجاد توازن میان خانواده و کار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe ویروس است که در ذهن من در همه زمان ها با بچه های من’� گفت دمی Deshazior یک پزشک دستیار در یک کلینیک در میامی است که دردناک بیش از این که آیا آن را بی خطر برای قرار دادن نوزاد و 2 سال در روز مراقبت. “œMaybe از آن کار خواهد کرد و بچه ها را سالم و امن است اما همیشه وجود دارد که” چه می شود اگر؟’�

بسیاری از کشورها صادر شده جدید بهداشت و دستورالعمل های ایمنی برای مجوز ارائه دهندگان خدمات به منظور کمک به حداقل رساندن خطرات عفونت. وجود دارد احتیاطی دستور یا پیشنهاد برای همه چیز از زمان چرت زدن (فضا بچه ها بیشتر از هم جدا) و زمان غذا (بدون جمعی غذا های) انتخاب کنید و رها کردن (منظقه). اسباب بازی های نرم است که نمی توان به راحتی تمیز می کردن. پلکسی گلاس به پارتیشن مناطق بازی هستند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز خواستار ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به مراقبان پوشیدن ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی, تمیز و پاکسازی تمام سطوح بیشتر هشیاری و صفحه نمایش کودکان و معلمان با حرارت چک.

و اگر کودکان تا حد زیادی در امان است از بدترین COVID-19 نادر و جدی بیماری التهابی در کودکان که مربوط به کروناویروس تقویت شده اضطراب بسیاری از والدین به دلیل بسیار نامشخص است در مورد ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

دکتر Danette شیشه an American Academy of Pediatrics متخصص است که به کمک مجموعه ای از ملی استانداردهای سلامت و ایمنی برای مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل برنامه گفت: پدر و مادر باید سهام خاص عوامل خطر در خانواده خود مانند شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و قرار گرفتن در معرض خطر بالا پدربزرگ و مادربزرگ و شخصی خود را تحمل ریسک است.

برای دومی آنچه مهم است این است که برای پدر و مادر برای اطلاع در مورد نحوه مراقبت روزانه را انطباق با پروتکل های جدید و به درک که خطر نسبی برای کودکان برای تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ پایین به اغماض است.

‘œIt را بدون خطرات,’� شیشه گفت: گروه مراقبت از کودکان. ‘œNothing است به جز در داخل خانه خود را, اما این خطر می تواند بسیار کم اگر آنها به دنبال این دستورالعمل ها.’�

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

                                                                                                                                                                                                                       

خواهد Gee, 39, یک وکیل در سی که در حال حاضر بیکار گفت که او و همسرش تصمیم خود را برای ارسال 3-year-old daughter به مراقبت از. پدر در تلاش برای مراقبت از خود و یک برادر بزرگتر و نیاز به زمان به دنبال یک کار جدید و مورد اعتماد خود را به مرکز مراقبت از کودک را بر عهده دارد با پروتکل های جدید.

‘œI بود فقط واقعا برگزاری توسط نوک انگشتان و آن را احساس — هنگامی که شما می دانید وجود دارد گزینه دیگری وجود دارد — آن را احساس نمی پایدار,’� هی گفت.

در روز اول هی دختر اسلون بود یکی از بچه ها که بازگشت به Petit دانشمندان در سی یک برنامه مراقبت از کودک است که به طور معمول مراقبت برای 100 کودک در سراسر سه دانشگاه با توجه به مالک Lashada ژامبون-Campbell.

با ثبت نام ظرفیت در نیمه قطع برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ژامبون-کمپبل گفت: او را در یک دیوانه شکار پلکسی گلاس به کمک بیشتر تقسیم او مراکز فضاهای.

‘œWe هستند موظف ماسک-پوشیدن شهرستان را در همه جا شما بروید شما آگاه هستید که ویروس است که در اینجا’� ژامبون-کمپبل گفت:.

امیلی Oster قهوه ای دانشگاه اقتصاد استاد و پدر و مادر نویسنده کتاب گفت: هر خانواده حساب دیفرانسیل و انتگرال متفاوت خواهد بود اما این اولین گام برای تصمیم گیری در مراقبت روزانه است که به فریم خاص خود را انتخاب — به عنوان مثال: برای رفتن به عقب و یا از دست دادن شغل خود و یا برای رفتن به عقب در دو هفته در مقابل دو ماه.

‘œA بسیاری از مردم در گیر ‘باید بروم؟’ — کدام سوال است که به نظر می رسد مانند یک سوال بله یا خیر, اما آن را سخت را برای مردم به مفهوم به دلیل وجود یک تعداد نامحدود از همه چیز به فکر می کنم در مورد’� اوستر گفت.

و برای برخی از, آن از انتخاب به خصوص در میان کارگران ضروری کسانی که قادر به کار از خانه و کسانی که نمی توانیم به زمان.

اما رابینسون یک داروساز در سیاتل بیمارستان نمیفهمد کودک مرکز مراقبت بیشتر بود مخاطره آمیز از کار خود را به عنوان یک ضروری مراقبت از سلامت کارگر. 42 ساله و شوهرش تصمیم به نگه داشتن خود را 2 سال با پسر همجنس باز در مراقبت روزانه.

‘œI فکر می کنم وجود دارد فقط هم خستگی از تلاش برای انجام همه چیز را کاملا و هیچ گونه نگرانی در مورد همه چیز,’� رابینسون گفت.

_____

AP نویسنده الکساندرا اولسون کمک از نیویورک است.

______

دنبال سالی هو در https://twitter.com/_sallyho

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>