پدر و مادر توسعه ‘آموزش غلاف’ به منظور تسهیل در آموزش مجازی به عنوان سال تحصیلی جدید روش

لس آنجلس (CBSLA) — ربکا گابور مادر 6 ساله دختر دو قلو. او و شوهرش هر دو شغل تمام وقت, اما همچنین در نقش مربی در طول سه ماه که مدارس تعطیل شد, به علت COVID-19.

“شما را مجبور به پوشیدن کلاه هر,” او گفت:. “همه در همان زمان!”

با مهلت و مطالبات از کارفرما بلندی گابور گفت: می توان آن را دشوار است به مطمئن شوید که او دختران در حال گرفتن آموزش آنها نیاز دارید.

“چند بار بچه ها من آمده اند در روی من زوم برای پرسیدن سوالات و آنها نیاز به آن جواب داد: بنابراین من احساس می کنم گسترش نازک در هر راه” او گفت:.

مدارس به احتمال زیاد نمی تواند ارائه تمام وقت در فرد آموزش سقوط می آیند بنابراین گابور و برخی از دوستان تصمیم گرفته اند برای ایجاد یک “آموزش غلاف.” طرح آنها این است که به استخدام یک معلم, معلم و یا حتی یک دانشجو برای کمک به تسهیل آموزش از راه دور.

“احتمالا حداکثر خواهد بود کودکان شش — سه و یا چهار خانواده ها حداکثر پس از یک COVID چشم انداز, شما می توانید نگه داشتن آن امن” او گفت:.

سارا Maruani یک درجه اول معلم دهکده بچه ها در حیاط — محلی تدریس خصوصی کسب و کار. او می گوید که آوردن کلاس درس به خانه در حال تبدیل شدن به یک درخواست مکرر از پدر و مادر است.

“به طوری که مثل آخرین درخواست ما شده اند از تعداد بی شماری از پدر و مادر… گفت من می خواهم بچه های من در این محیط به خصوص آنهایی که کمی,” او گفت:. “پس آنچه را که آنها می خواهند به انجام است را به اتاق نشیمن خود را خالی کردن نیمکتها و ایجاد یک فضای یادگیری در خانه خود.”

برای پدر و مادر مانند اریکا Spates که با این نسخهها کار تمام وقت و دارای یک ورودی kindergartener است که تنها یک کودک به اجتماعی شدن جنبه های مدرسه فقط به عنوان مهم به عنوان دانشگاهیان.

“او واقعا به خوبی با آموزش از راه دور, این چیزی است که من نگران هستم درباره” Spates گفت: از دخترش. “این بیشتر اجتماعی نیاز به تعامل با دوستان و دیدن بچه ها به طور منظم.”

محدوده قیمت برای استخدام کسی برای رهبری یک آموزش غلاف طور گسترده ای متفاوت است از عنوان بالا به عنوان $100 یک ساعت برای به عنوان کم $100 در روز است. آن را بیشتر مقرون به صرفه تر خانواده که پیوستن به اما کارشناسان بهداشت می گویند که این غلاف هنوز هم باید عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و پاکسازی مناسب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de