پدر و مادر تحت پیگرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای سفارش به مدارس در طول همه گیر

لس آنجلس (CBSLA) — پدر و مادر تحت پیگرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای سفارش خود را به مدارس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Harmeet Dhillon, یک وکیل و ملی committeewoman از کمیته ملی حزب جمهوری خواه کالیفرنیا است که منجر به اتهام.

“این غم انگیز است و آن را نیز یک خیانت از مالیات دهندگان و فدرال دستور به آموزش این کودکان” Dhillon گفت: در مورد Newsom باشد.

مرتبط با: Newsom سفارشات عمومی و خصوصی و مدارس در ساعت ذکر شده در شهرستانهای استان به ماندن بسته

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از یک گروه از پدر و مادر که می گویند آنها با چالش رو به رو با آموزش از راه دور.

یکی از شاکیان کریستین رویز گفت: او را به مبارزه ویژه با پسرش به اوتیسم.

“به او نشستن در یک کامپیوتر به مدت ده دقیقه, بیست دقیقه, هر آنچه در آن است برای دوره کار—آن را فقط امکان پذیر نیست” رویز گفت. “او می تواند عقب عقب به 2 یا 3 ساله است و ویرانگر به تمام پیشرفت هایی که ما تا به حال در طول سال است.”

با توجه به تماس های فرماندار منظور نزدیک مدارس خلاف قانون اساسی است و استدلال می کند که او بیش از قدرت خود را.

Newsom اعلام سفارش خود را در روز جمعه گفت: مدارس مجاز خواهد بود به بازگشایی زمانی که آن را بی خطر است.

“پدر و مادر باید انتخاب که آیا برای گرفتن مناسب ریسک و انتخاب به فرستادن فرزند خود به مدرسه و یا محکوم کردن فرزند خود را رک و پوست کنده به پشت یک سال و یا دیگر در زندگی خود” Dhillon گفت.

پدر و مادر دیگر مانند سینتیا Carrasco باید دفاع و پشتیبانی Newsom منظور خواستار آن لازم است به عنوان موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور و در میان اخبار کالیفرنیا که در حال حاضر دولت با بیشترین تایید coronavirus موارد است.

“برای من, بهداشت عمومی نگرانی بسیار واقعی و برای ما و خانواده ما یک چند نسل خانواده با پدربزرگ و مادربزرگ و یک کمی کمتر از 2 که من فقط می خواهم به مطمئن شوید که دانش آموز من در حال رفتن به امن و با حداقل خطر آسیب” Carrasco گفت.

کالیفرنیا انجمن معلمان است که بزرگترین اتحادیه معلمان در دولت و اتحادیه های دیگر را نیز به نام برای دانشگاه بسته باقی می ماند برای سال تحصیلی آینده.

رژیم صهیونیستی. Newsom را گفت: آن را دفاع از چالش ها در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که او نمی باید قدرت به منظور تعطیلی مدارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de