پدر و مادر با وزن نگرانی های ایمنی برنامه های تابستانی به عنوان اردوگاه های روز بازگشایی

لس آنجلس (CBSLA) – ناتالی روزن می گوید او دو بچه امیلی و عروسکی به طور معمول حضور در اردوی تابستانی اما در این سال او می گوید با کودکان و نوجوانان خواهد بود و انجام فعالیت های از خانه این تابستان.

“حدود دو هفته پیش من گفت:” ما واقعا نیاز به کشف کردن آنچه که ما در حال رفتن به انجام’,” گفت: روزن. “من صد در صد مطمئن هستم که من احساس راحت است. من فکر می کنم بسیاری از حتی داشتن یک بازی تاریخ…خوب اجازه می دهد تا شما پرتاب با یک دسته.”

اما برای پدر و مادر دیگر مانند میشل Urizar ماندن در خانه با او 7 ساله پسر میسون یک گزینه نیست.

“ما با تکیه بر فعالیت های بعد از مدرسه و ستاره برنامه اردوگاه و این اردوگاه چون ما تمام روز کار می کنند و ما نه تا زمانی که حداقل 6 یا 7 شب” گفت: Urizar.

L. A. شهرستان مقامات بهداشت منتشر 8-صفحه: بازگشایی پروتکل آن روز اردوگاه باید به دنبال. آنها توصیه می کنند با پوشیدن پوشش صورت و مکرر دست شستن همراه با به حداقل رساندن تماس با ما در میان کارکنان کمپ و خانواده ها در آغاز و پایان روز است.

ورود و رها کردن-آف نیز باید مبهوت همراه با محدود تجهیزات زمین بازی استفاده کردن های اسباب بازی و لوازم هنری و برگزاری فعالیت های خارج از منزل.

ریک وبر اجرا شده است Sports Plus روز کمپ در شرمن اوکس گذشته 38 سال. او می گوید اگر این اردوگاه می کند و بازگشایی آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را در سال گذشته است.

“برخی از آنها در انتظار برخی از آنها بسته شده و در آینده نه برخی از آنها هل دادن اعتبار برای سال آینده,” او گفت:.

وبر امیدوار است که حداقل یک نیم روز برنامه که در آن بچه ها می توانید برای چند ساعت. و اگر او را بازگشایی وبر می گوید که به احتمال زیاد نخواهد بود تا بعد از چهارم جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>